Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogósok! Mennyi a legnagyobb...

Robogósok! Mennyi a legnagyobb táv eddig?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ROBOGÓval kinek mekkora az a leghosszabb táv, amit eddig megtett? Lehet az, hogy akár 200 km-t utazni robogón? Vagy az inkább csak rövidebb távra alkalmas?


Utazni = más távolabbi városba menni, közúton, és nem csak zárt pályán motorozni. Így értem az 'utazást' jelen esetben.


(Persze tételezzük fel, hogy az időjárási viszonyok megfelelőek, és a jármű állapota is.)


2010. júl. 30. 12:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy Gilera Runner LC 50-esem van,szaladgálós motornak.25km-er után rendesen zsibbad a seggem,pedig kényelmesebb az ülése mint egy Yamaha Aeroxnak.Hát a 200km-hez kell egy jó adag perverzió meg jó sok idő...:D 50 fölött nem érdemes vele menni mert ott már nagyon zabál,gyorsan fogy a nafta...:D Inkább csak 15-20km-n belül érdemes robogózni...
2010. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Na, jó, a 200 km az tényleg erős túlzás volt. :D De csak arra akartam rávilágítani, hogy mi az a legnagyobb táv, ami robogóval megtehető lehetőleg egyhuzamban, vagy egy nagyon rövid pihenőt beiktatva.


De a hozzászólás alapján akkor a 60 km, egy pihenővel reálisnak tűnhet?

2010. júl. 30. 13:14
 3/19 anonim válasza:
majesty-t hazahosztam régebben olaszországból, amikor már nem volt magyar-osztrák határ. Reggel indultam este itthon voltam. 730km
2010. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi számít robogónak? Korábban Derby Phoenix segédmotorom volt, 50 cm3, nem "sámlis" kialakítású, hanem túramotor. Olyan 65-70 km/óra volt a végsebessége. No ilyennel mentem egyszer Újpestről Kecskemétre kb. 130 km-en keresztül, mert alapból kb. 90 km-es a távolság, és még el is tévedtem. Térképnézegetéssel és pihenőkkel együtt kb. 4 órás út volt!
2010. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Páromnak ugyan nem robogoja van, hanem Simsonja, de az jól bírta, mert Pétfürdőről Komlóra lemenni és aznap vissza is jött. Máskor is ment le hozzám mocival úgy kb 50x(3 év alatt távkapcsi miatt), demég azért kis szerelésekkel még beindul. :-)
2010. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Pápa-Tihany

Pápa-Zirc

Pápa-Győr

Pápa-Veszprém

Pápa- Celldömölk

Pápa-Sárvár

Sr-rel:)

2010. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
odafele 20km, visszafele 25 (mindezt 80-as tempóval)
2010. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

13:38-as vagyok!

Pétfürdő Veszprém megyében, Komló Baranyában van. Oda vissza kb 320 km.

2010. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem Piaggio Typhoon van es szerintem a robogokkal is siman lehet nagyobb tavot menni de neha nem art a keves megallas...neked sem es neki sems amugy szerintem nem kenyelmetlen...:)
2010. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

50cm3-s, 45 km/h végsebességű esetén gondoltam :)


(vagyis segédmotor esetén)

2010. júl. 30. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!