Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki tud segiteni? Opel autom...

Ki tud segiteni? Opel autom van, es nem megy.

Figyelt kérdés
Van egy 99 TDI Opel Vectram es nem tudom mi lehet vele neha ha meggondolja magat, felmegy a viz hofoka 100/fok ra is es aztan semmi, minden leheto dolgot megcsinaltam es kicsereltem rajta es neha ha nagyon meleg van ujra elkezdi es a masik neha megy mint a mergezett eger es neha meg mint a beteg csiga ...sos ...sos a szerelo azt mondta hogy azert melegszik mert a hutom koszos de en ra cafoltam mert kivettem es szetszedtem a belsejet meg kitakaritottam egy darabig nem is volt semmi de most egy darab ota ujrakezdte mikor azok a melegek voltak sos..sos?
2010. júl. 29. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Az igen:D


Vízpumpa mikor volt cserélve (km)?

2010. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Opel sose kop el

csak a penzed fogy el.

2010. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Termosztát, hőérzékelő membrán??
2010. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogí te kimostad a hűtőt az még olyan retkes, ahogy elő van írva. Mosd ki ecettel meg vízkőoldóval. Eltudom képzelni mennyire karbantartott az a vectra. Az egyszer megy egszer nem meg szerintem adagoló hiba.

Vidd vissza a szerelőhöz ha jót akarsz... Nem mond az ökörségeket.

2010. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hőfokszabályzó
2010. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van elég hűtővízed? :D
2010. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, mi volt a gond?
2010. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!