Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak hölgyek akik szeretnek...

Vannak hölgyek akik szeretnek sportosan vezetni nagy sebességgel és nagyon jól tudnak vezetni is?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Természetesen vannak, pl én is.

30 éve vezetek, még csak koccanásom sem volt, pedig elég dinamikus vagyok.

2020. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Közel 30 évig vezettem és szerettem sportosan vezetni, száguldozni. Azt nem mondhatom, hogy jól is vezettem, mert ez nem ettől függ. Ahogy idősödtem, lehiggadtam, ma már eszembe sem lenne olyan meredek dolgokat csinálni, mint fiatalon. Csoda, hogy sosem büntettek meg...
2020. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Én sportosan vezetek. Üdv: egy 19 éves hondás lány
2020. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
A curling is sport, a teke, és a billiárd is. :D
2020. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Ja, saját maguk szerint igen.
2020. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanúgy mint férfiak között, vannak akik azt hiszik jól vezetnek közbe meg nem, vannak akik tényleg jól vezetnek, meg akik szarul, de tudják.

Engem már szorított le úgy egy anyuka jogy észre sem vette hogy egyáltalán ott vagyok,ajd mikor ezt szóvátettem, a gyerekei előtt ezt mondta " Te meg mi a 🌳szt akarsz? Nem is történt semmi, menj már a 🌳szba innen okoskodni." Pedig én nem anyázással keztem, és nem is cickány volt.

2020. máj. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen kérdésekre nem jó válaszolni, mert mindig jönnek lehurrogni a népet...

De egyébként hogy nagyon jól tudok-e vezetni, azt magamról ugyan meg nem mondom. Valószínűleg még évek és rengeteg levezetett km hiányzik hozzá.

Van egy gyenge autóm, lassan gyorsul, szóval muszáj vele megőrizni a lendületet, amíg csak lehet. Előzni csakis visszaváltással lehet vele, szóval már régóta tudom mi a rev matching. :D És amúgy a három pedált is tudom két lábbal kezelni. :P A környékünkön sok a kanyargós út, itt az átlag autósokat, akik szintén gyengébb autókat vezetnek, őket mindig utolérem.

2020. máj. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Jav: És amúgy mindhárom pedált tudom egy időben két lábbal kezelni.
2020. máj. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Errol jut eszembe egy sztori, ami persze nem vonatkozik minden nore, hogy egy csaj ismerosom kitette facebook napjaba, hogy 300 loerohoz nem jogsi kell, hanem tudas. Na a csajszikam 3x bukott forgalmin, azota sincs jogsija. :D
2020. máj. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
vicces nebántsátok szegényt.Amugy nem kötekedek csak pontositanék kicsit 300 lóerőhőz ész kel inkább mint tudás.
2020. máj. 15. 08:35
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!