Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetséges lábon...

Hogyan lehetséges lábon hazahozni egy autót Németországból vagy Angliából ha NEM akarom forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés
Olyan autót, aminek van érvényes műszakija de itthon nem akarom forgalomba helyezni (csak magánterületen lenne használva - itthon tréleren mozgatnám ha muszáj) lehetséges Angliából vagy Németországból lábon hazahozni?

2020. máj. 14. 11:04
 1/5 A kérdező kommentje:
A mostani vírushelyzet után természetesen.
2020. máj. 14. 11:04
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Németeknél van ideiglenes rendszám.

Angliából kicsit nehezebb, mert ott a tulaj el szokta kérni a rendszámot eladáskor, a P rendszámot meg kiszúrja a germán,vagy az olasz.

2020. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2020. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Export rendszámot a németeknél kapsz, amivel haza tudsz jönni
2020. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Németországban az okmányirodák nyitva vannak viszont a zulassugstelle-ék zárva.Online tudnál export rendszámot igényelni de sztem ahhoz német cím kellene.Dhl 3nap alatt vállalja.

Hozasd tréleren én is ebben a cipőben jártam,110ezerért haza hozták.

2020. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!