Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen autót vennétek kb 900 000 ftból, a fogyasztása olyan 6-7 liter legyen, és 1.4es 16 szelepes lenne a legjobb. Hitelre venném. Légyszi ne olyan válaszokat hogy vegyek olcsóbban stb. BMW-t nem szeretnék venni mert ennyiért régit kapok és nem akarok azzal izélni. Ebbe az árba nincs benne az átíratás stb.
2010. júl. 29. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nmetben olcsóbbért vannak, mint itthon, itt nézelődj!900.000-ből kint már elég csecse kis autót vehetsz kint!
2010. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi elképzelésed? Mi mondjuk meg? Mégis milyen tipusok jönnek be Neked? A BMW nem azt már tudjuk. Szerintem hitelt nem kéne felvenni, kocsira ebbe a mai helyzetben nagy hülyeségnek tartom. A kocsinak az értéke csak csökken.
2010. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ami ebben az árban szóba jöhet (én is pont ugyan így vettem kocsit, mármint ami a paramétereket illetve a keretet illeti) az vagy a Ford Focus első széria, amiből leginkább a facelift utánit ajánlanám, vagy Honda Civic.

Szerintem.


Ilyet h Peugeot, Renault, Fiat, Citroen és hasonló szarkupacokat ne vegyél, sokat fogsz vele szívni.


Japánt vegyél, vagy németet, a régi VW-k is jók!


Remélem segítettem.

2010. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én elmennék egy autókereskedésbe körülnéznék a használtauoknál és azt venném ami tetszik. Vagy a neten nézelődj!
2010. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jah igen, és használt dízelt se nagyon vegyél, ebben az országban legalábbis ne.


esetleg külföldről is hozhatsz be, mondjuk osztrák kocsit, ott nem divat a km óra tekergetés! Lehet, hogy regadóval mindennel együtt, még jobban jössz ki, mint ha itt vennél valami kétes állapotú járművet.


Egyébként ha Mo-n veszel bármit is, szigorúan vidd el állapotfelmérésre, lehet, hogy nem olcsó, de inkább azt bukd el, mint a 900ezret. Ez nagyon fontos, szerintem.

2010. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1999-es Opel Tigra mellett döntöttem anno, bár neki 8 l a fogyasztása. Évente kb. 30.000 Ft-ot költök kisebb karbantartásokra.

Én nagyon szeretem, és szerintem egy örök autó, ha vigyázol rá, mindig szép lesz.

2010. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ilyenhez mit szólsz?

2010. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen bódés neppertől vásárolsz mint amit a kolléga linkelt, feltétlen vigyél magaddal valaki nagyon hozzáértőt, de a szervízben történő állapotfelmérés a legjobb. Ha tiltakoznának, hagyd őket a pics*ba.


Amm tényleg szép autónak tűnik!

2010. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Opel Astra G 1.4, 90 lovas és jól is fogyaszt. Ennyiért kapsz egy 4-5 évest.
2010. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
HA már itt tartunk én se ajánlom, hogy bódés neppertől vásároljon, csak hogy egy ilyen autóhoz mit szól...
2010. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!