Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Calibrákról?

Mi a véleményetek a Calibrákról?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam BMW E30 320i-n is, de az "csak" 130 lóerő és többet is fogyaszt jóval...


Első kocsim lenne, viszont 3 éve van jogsim és azóta vezetek is rendszeresen.


20/F


2010. júl. 28. 11:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
41%

ha a vélemyénamat kérdezed nekem nem annyira jönnek be. Sok van belőlük és rengeteg a ronda sufni tunning (aluszárny stb...)

Én a japánokat akkor már inkább preferálnám:

mazda mx-3

honda prelude

toyota celica

Azok sokkal szebbek :) (természetesen a szépség szubjektív dolog)


Vagy az én nagy szerelmem, aminek stílusa van:

Fiat Coupe 2.0 turbo (16V vagy a komolyabb 20V) Abban van erő


Sok sikert a vásárláshoz! ;)

2010. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy a bömös rosszabbul menne mint egy calibra, de mindkettőből nagyon nehéz lesz találni jó állapotút. Amúgy én mindenképp a bmw mellett voksolnék ha ezek közül kellene választanom mert jobb konstrukció, megbízhatóbb és nagyobb élményautó bár én egyiket se venném meg.
2010. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
témánál vagyunk:D És mi a francért kell neked 130 LE-nél nagyobb autó? Úgyis csak 50-nel lehet menni városon belül. Miért nem elég egy mondjuk 100 LE? Ha nekem elég a 82, neked miért kell 130-nál nagyobb? Sose értettem ezt a hozzállást.
2010. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
EGyébként a Calibra szerintem szép autó, de mindegyik széjjel van már huzatva. Nem szívesen mondom ki, de a BMW mellett voksolok kivételesen.
2010. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És még mindig én vagyok. Szeritnem ne vegyél ilyen öreg autókat.
2010. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Attól még hogy neked elég a 82 LE nem értem, hogy miért kell leszólni azt aki szereti a sportautókat. (Én a legelső hozzászóló vagyok)


Nekem is ott a 240 LE-s autóm. Én imádom a klasszikus sportautók formáját, a hangját. Egyszerűen szerelmes vagyok a kocsimba... Amúgy igenis szeretem, hogy nem egy 82 LE-s gyufásskatulya van alattam, hanem egy szemet gyönyörködtető, szívet dobogtató "műalkotás". Az, hogy van erő benne, az nem azt jelenti, hogy lámpától lámpáig gyorsulok vele. Szimplán sokkal biztonságosabb mondjuk úgy előznöm vele, hogy visszaváltok és már vissza is tértem a sávomba, és nem kell imádkoznom, hogy beférek-e vagy sem. Illetve autópályán sem kell kitaposnom az autóm belét, hogy kényelmesen tartsa a 130-at.


De igazából akik úgy gondolkodnak mint te, akik számára az autó csak egy málhás ló ami arra van, hogy elvigyen A-ból B-be, azok sosem fogják megérteni az olyan embereket akik számára az autó szerelem.


Nem ítélkezni akartam, csak próbálom megértetni, hogy miért akar valaki sportautót venni, még ha régi is...

2010. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
+amúgy ne irigykedj. Ha olyat szeretne, akkor olyat szeretne. Semmi közöd nincs hozzá, hogy miért nem elég neki 130 LE. Ha te elégedett vagy a 82 LEvel akkor légy boldog és ne itt dühöngj, mert valaki erősebbet szeretne :)
2010. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még ez normális hozzászólás is volt a részedről, de nem gyufásdobozom van, és az sem gond, hogy beférek-e vagy sem, mivel ha előttem 130-cal mennek, akkor én nem akarok 160-nal menni. És nem is köpi ki a lelkét a 130 km/h. Irigy sem vagyok, megtehetném, hogy legyen 200 LE-s kocsim is, csak mégis minek? Szerintem csak feltűnési viszketettsége van, akinek nagyon erős a kocsija, de a vicc az, hogy a 95%-a sunyin szerzi hozzá a pénzt...a baártaimnak is mind 100-110 LE-s kocsijuk van, pedig igen csak tele vannak...
2010. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél 2 ajtós kupét.

Sokat fogyaszt, öreg. Nem hiszem hogy olyan gazdag vagy hogy állandóan tudnád tankolni meg fizetni rá a biztosítást és az adót mert akkor nem öreg kocsit vennél.

Én Honda Civic-et vennék. Igaz hogy kisebb a motorja általában mint egy calibrának de van köztük sok jó állapotú amiből könnyen sportos kocsit tudsz csinálni.

A calibrát általában pont olyanok veszik akiknek csak kocsikázásra kell meg gyorsulgatni. Képzelheted hogy milyen állapotban vannak...

Civicet használnak idősebbek is akik nem valószínű hogy sokat gyorsulgatnak vele a lámpánál.

2010. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A civicnek tényleg kisebb a motorja de egy vti erősebb is mint egy calibra vagy egy 320as bmw és jobban is megy meg kevesebbet is fogyaszt.
2010. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!