Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway Fact 50 2t robogóm...

Keeway Fact 50 2t robogóm hidegen rendesen húz és erős, viszont ha rendesen bemelegszik akkor alig akar elindulni és egy 30km/h-ig éppan csak hogy felkúszik, utána picit jobban megy. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Én arra gyanakszom hogy kevés üzemanyagot kap (ugyanis melegen zár a szivató). Ha minden igaz 57.5-ös főfúvóka van benne. Ha valóban ez lehet a baja, akkor mekkora fúvókát érdemes belerakni?

Ha a hajtásra gyanakodsz akkor arról azt kell tudni hogy a kuplung teljesen gyári, első variátor kompletten cserélve. A motorba ~4500 km van.


2020. ápr. 16. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább a szivatóra gyanakodj, ha eddig jó volt.
2020. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szivató jól működik. Az a probléma hogy amikor bemelegszik akkor ugyebár elzár a szivató és akkor nagyon gyenge.
2020. ápr. 17. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Éppen ezért nem működik jól a szivató.

Mikor bemelegszik, még mindig a dúsított keveréket kapja, pedig már nem az kell neki.

2020. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Korán nyomtam.

Szóval nem csak akkor lehet rossz egy szivató, ha hidegen nem indul.

2020. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És van még egy olyan probléma, hogy alig tudja elérni még a 7ezres fordulatot is, tovább az istenért nem megy. Ugy tudom pedig, hogy a 2 ütemű motorok pörgősek
2020. ápr. 17. 17:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Valamint pl. 30 km-es kis túrán voltam ma vele (tehát bemelegedett rendesen és ilyenkor a szivató már nem szól bele a dolgokba (de javítsatok ki, ha tévedek)) 55-6-nál többet nem ment. És amint említettem 7000rpm fölé nem bírtam felküzdeni.
2020. ápr. 17. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Kár beléd az idő!

Vidd szervíbe.

2020. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!