Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bukósisakot vegyek...

Milyen bukósisakot vegyek robogóhoz?

Figyelt kérdés
Tetszik a Scorpion Exo 510 Air, illetve a Nolan N87, de ez nem túlzás egy robogóhoz?
2020. ápr. 16. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk Yamaha T-max 530-ad van vagy Aprilia Atlantic 500 akkor nem gáz,sőt kell is a zárt sisak..de szerintem egy 50-80 ccm robogóval elég kínosan mutat,és szerintem túlzás is.
2020. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor tudnál ajánlani valamilyet? Kiváncsi lennék a véleményedre!
2020. ápr. 16. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Én a helyedben nyitott,de inkább moduláris sisakot választanék kisköbcentis robbancshoz,nézelődj a neten sokféle van,nem tudom milyen árkategóriában gondolkodsz.Nekem van egy CBR 600rr-em ahhoz természetesen zárt sisakot használok ,de van egy Piaggio X8-asom is azon pedig egy Givi hps x01-et ami moduláris sisak,használható nyitottként de van hozzá részben nyitott állvédő és egy zárt is..a helyedben ezeket a sisakokat csak felpróbálás után vásárolnám meg,kicsit eltérő a mérete egy nyitott vagy moduláris L-esnek egy zárthoz képest.Egyébként így néz ki a Givi:

[link]



[link]

2020. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:
100%
egyáltalán ne hallgass az elsőre. az életedet ne arra alapozd hogy van pár ilyen személy mint az első hogy szerinte gáz kis robogón. nem kell egy motornak 200al mennie hogy kihasználd a sisak képességeit. áll védős sisak legyen az zárt vagy fél nyitható pedig a legjobb. Nem tudom ki szeret állal tompítani egy esést vagy ütközést de azt hagyd meg azoknak. te vegyél olyat amivel az állkapcsod és a fogaid a helyén maradnak. az exo 510 air jó sisak. én is scorpion sisakot használok.
2020. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész és normális válaszokat!
2020. ápr. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!