Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mit gondol egy M3-as...

Ki mit gondol egy M3-as BMW-ről, amiben 160. 000km van? 2002-es évjárat, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy M3-as használtautót 5 millióért maximum. Egy ilyen erős motorba soknak tartom a 160ezer km-ert,de minden 2002-esbe ennyi van kb. és nincs sok választásom.

Szerintetek tönkre fog menni hamar, ha sportos vezető vagyok?

Sokszor kell cserélni alkatrészt benne? Ha igen, mit?


Minnél több hasznos választ szeretnék.

Köszönöm.


2010. júl. 26. 22:02
 1/9 anonim válasza:
Megvétel előtt egy kompresszió-méréssel valamelyest meg lehet állapítani, mennyire volt széthajtva. Írígyellek:)
2010. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kell félned tőle. 160ezer km-rel éppenhogy csak be van futtatva :D a BMW-k mennek akár 2millió km-t is. még ha hajtod is, ez asszem hozzá van szokva, hisz M3-mas. erre tervezték. és nemhiszem, hogy még a legszűkebb utcába is teligázzal fogsz közlekedni. mert akkor te hamarabb meghalsz, mint a kocsi. sztem minimum 600-700ezret ki kéne bírnia.
2010. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ennek örülök:)

Remélem találok valami szép autót.

Azért jöhetnek még a kommentek, esetleg akinek van m3-asa.

Tőle nagyon várnék véleményt.

Köszi az eddigieket.

2010. júl. 26. 22:52
 4/9 anonim válasza:
100%
Sajnos ez már nem igaz. Ma már az autók fogyasztási cikkek, úgy vannak megcsinálva (szándékosan) hogy tönkremenjenek, és vegyen újat a paraszt...és bizony ez így van már BMW-jéknél is..persze a 160 ezer nem sok, de hidd el, nem fog 6-7 százat menni, csak ha kétszer-háromszor felújítod...és lassanként mindent kicserélsz benne.
2010. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy M3-st hétköznapi ember nem tud széthajtani. Én autóversenyző voltam 10 évig. Amit az M3 kibir, attól te már régem infarktust kapsz.
2010. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 millióért mo.-n E46-os M3-t találni elég nehéz! Mármint jót! Érdemes megnézni, hogy behozni mennyibe lenne!

[link]

2010. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

E36 nem lenne jó? Abból könnyebb találni ennyiért egy jobb állapotút! Pl.:

[link]

[link]

[link]

Vagy M5:

[link]

[link]

2010. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Beatrix17 ***** válasza:

"Szerintetek tönkre fog menni hamar, ha sportos vezető vagyok?"-???

BMW t az vesz,aki sportosan vezet!Arra tervezték!!Na jó!Persze olyan is vesz,aki nem nagyon tud vezetni,csak ugy csinál,mintha...

Szóval!CSAK BÁTRAN,DE OKOSAN A VÁSÁRLÁSSAL:)!!

Van jó BMW bontósunk,ha a későbbiekben kell vmi,irj privit!

Egy "sima"5 ös tulaj:)

2010. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat mindenkinek!

Ezt a BMW-t én is néztem!

[link]

Ehez hasonlót keresek.

A többi amit linkeltél, nem tetszik :/

A bontóst meg hamarosan felkeresem ;-)

2010. júl. 27. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!