Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó döntés lehet Priust venni?

Jó döntés lehet Priust venni?

Figyelt kérdés

Persze 2. generációsat, mert azért nekem drága az új, nincs annyi pénzem.


Nem rajkodni, driftelni és nem is trélerezni venném. Szeretnék egy csendes hibamentes autót ami kényelmes az utasoknak hátul is. Gondolkodtam a 1.6 benzines Focusba, de inkább akkor a Prius, régebbi, de népítéleten imádják (mondjuk a Multiplákat is szóval.. xd)


Ha ilyen rossz anyagi helyzetben lennél mint én, vennél kettes Priust?


2020. márc. 19. 03:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, te tudod mi az a rossz anyagi helyzet, mit engedhetsz meg magadnak. A Prius amúgy nem egy rossz autó, szóval vedd meg nyugodtan, ha ilyenre vágysz.

Én személy szerint nem vennék, de csak azért mert nekem olyan igényeim vannak amit a Prius nem igazán tud kielégíteni.

2020. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha belefér rövid távon egy akkucsere a keretbe, akkor vegyél.
2020. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2. Gen priusom van, ha a vezetési élmény nem számít neked és nem zavar, hogy visít a motor, de nem megy igazán, na meg hogy automata, akkor nyugodtan vegyél ilyet. Elromlani nem fog kb. soha ha az alapokat karbantartod pl. Olajcsere. De úgy összességében én egy toyota corollát vennék a helyedben.
2020. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akku nem fog elromlani, ha meg igen, akkor azt az 1 cellát olcsón tudod cserélni.

Előző vagyok.

2020. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Autópályát mennyire bírja? Néha igénybe kelk venni.

2020. márc. 19. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Néha bármi elbírja az autópályát.
2020. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már mentünk vele 150-el is, az úgy kb. a végsebessége. Hát nem autópályára találták ki, hanem inkább városba, de bírja az autópályát is persze. Fogyasztása 1-2 literrel kevesebb, mint egy hasonló sima benzines autónak, ami hosszú utakra jól jöhet.
2020. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!