Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hibás lambda szonda?

Hibás lambda szonda?

Figyelt kérdés
Skoda octavia-ról van szó elkezdett ingadozni az alapjarat majdnem, hogy le is állt főként a városban a piros lámpánál megállás nélkül. Tegnap cseréltünk fékbetétet és ha már az aknán állt ránéztünk szét húztam, hogy van-e változás és az alapjárat nem ingadozik betonfixen 900-nál marad. Ezek szerint akkor a lamdba szonda kuka
2020. márc. 11. 07:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és az alapjáraton kivül semmi változás fogyasztásra is ugyan az és sokat eszik szerintem 3000-forintból megyek 70 km-t
2020. márc. 11. 07:13
 2/5 anonim ***** válasza:

elviszed egy co mérésre vagy gépre teszitek és egyből kiderül.

Ha meg esetleg a tiédbe is kettő van akkor az,hogy melyik is

2020. márc. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az enyémben kettő van. Kigyulladt a hibalámpa, elvittem kompjúterre. Kiderült, hogy az első szonda fűtése ment tönkre. Azt mondta a szerelő, elegendő ha vizsga előtt cseréli, mert a kocsi amúgy hibátlan. A szonda így is felmelegszik, csak lassabban.


Tehát először tedd kompjúterre. Asszem nálad csere. De a hibalámpa is kell hogy világítson

2020. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebbe egy van a kozepdobba felülről. Hiba lámpa nem jelez. Rá tesszük gépre akkor és megnézzük köszönöm a választ
2020. márc. 11. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem műszakin derült ki,hogy valami nem okés. Az autón úgy semmit nem tapasztaltam és hibakód mentes volt, de a második szondám nem igazán dolgozott. Mind a kettőt akartam cserélni,de a szerelő lebeszélt róla,mert a másik jó. Eltelt 2,5 hónap motorhiba lámpa kipufogógáz hibával, hibakód szerint 1-es szondám, hiba törölve 120km után vissza másik szerelőhöz akinek jobb programja van hiba nem jött vissza,szondák dolgoznak,pumpák is meg minden amit még ahhoz a hibakódhoz lehetne kötni. De az új szonda megrendelve,legyen cserélve aztán jól van. Alapjárat ingadozást egyiknél se tapasztaltam,sőt fogyasztásba se,talán egy hajszállal lett lomhább kivételt képez ez alól a mostani eset mert a motorhiba lámpával együtt vészüzembe is kapcsolt az autó.

2020. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!