Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen az első autód és...

Milyen az első autód és mennyi ideig spóroltál?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdem akik nemrég vették meg lehetőleg diákmunkából
2010. júl. 24. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
15éves korom óta dolgozom, előszőr 16ig csak nyáron, 16től kezdve suli mellett heti 4 napot voltam.. most 20 éves vagyok, egyetemre járok, van munkahelyem, amit 17 éves koromig összegyűjtöttem azt odaadtam szüleimnek, és így át tudtam venni tőlük autót, ami részletes, ő nevén van de azóta én fizetem részletét.így kifizettem az ő indulójukat amit anno befizettek, és azóta havi részletet én fizetem. plusz egyéb költségeket. fabia
2010. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

14-15éves korom óta. F Astra 400 volt+átírás kb fél éve

19/F

2010. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2évig dolgoztam.Vettem egy skoda 120L -t
2010. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha van "fölös" egy éved akkor ajánlom a külföldi munkát... bár nem tudom milyen autót szeretnél, de ha csak autóra kéne, akkor kimész külföldre és relatíve gyorsan meg lesz az a négykerekű .. :) én két éve vagyok németországban, egyéb kiadásaim mellett nemrég vettem egy Grande Puntot. És roppant büszke vagyok rá, hogy nem apuci vette, hanem minden egyes centért én dolgztam meg, így jobban is vigyázok rá és többre értékelem.

kívánom, hogy neked is összejöjjön az álmod :)

2010. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Fogalmam sincs milyen lesz bár a legjobban a Volvo XC70 tetszik, de az csak ha majd nyerek a lottón:) Az a baj hogy jövő nyáron kéne megvennem, és csak gimi után tudnék kimenni svájcba (ott nem kéne a lakásért fizetnem mert rokonhoz megyek) viszont jövő nyárig össze kéne szednem olyan 3-400 ezret... Majd kiderül mi lesz, szerintem nem fog menni
2010. júl. 24. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
lehetetlen nincs, egy ilyen volvo-t már 2,5 m-ért kapsz. egy éven belül valúszínű, hogy nem fog összejönni, de ha előtted van a kitűzött cél és kitartóan spórolgatsz, akkor hamarosan meglesz :)
2010. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
7500 euró a kiszemelt darab
2010. júl. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!