Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj az 1994-es...

Mi lehet a baj az 1994-es Opel Omega B 2.5 TD Fedélzeti számítógépével? BŐVEBBEN LENT

Figyelt kérdés

Hát elsősorban a kijelzővel:

Alig lehet elolvasni amit ír ki kb.: 65-70 százalékos a kijelzője. Én még el tudom naggyából mer már kiismertem de télen valamit kiírt miközben mentem de foggalmam sem volt hogy mi az?! Hogyha esetleg valakinek van hasonló problémája az kérem hogy írjon vagy ha valaki tud rá módszert a javításra esetleg ha nem kell szétszerelni és még csillagos összegekbe sem kerül azt NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM!


A másik gond:


Folyamatosan kiírja hogy :OELMANGEL (olajhiány) Pedig teljesen rendben van, túl alacsony szinten sincs és túl magas se épp a két szint között van ahogy lennie kell . Szerintetek ez a fedélzeti hibája vagy valamelyik Szenzor,jeladóé?


Nem értek nagyon sokat az elektronikához ezért Előre is KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT! ;)


2010. júl. 21. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

ismételten bebizonyosodott, hogy az annyira ajnározott Opelek bizony messze nem jó autók


a kijelző biztosan cserés, mert gondolom ki vannak benne égve a pixelek.


és valószínűleg szenzor romlott el az olajszint hibaüzenet miatt, de lehet csak zárlatos a rendszer.


otthon nyilván nem tudod megjavítani egyiket sem, ha elvitted volna szerelőhöz, akkor ő viszont ugyan így válaszolt volna a kérdéseidre...

2010. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz de szervizbe nem viszem annyira nem érdekel csak legalább tudni akartam hogy mi lehet a gond!
2010. júl. 22. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!