Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről jobban megéri...

Külföldről jobban megéri autót behozni és itt forgalomba helyezni, műszakiztatni stb vagy egy magyar papírosat éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy audi a6ot és internetes oldalakon azt látom hogy sokkal jobb állapotúak vannak kint kevesebbért, persze ezeket csak képeken látni. Melyik éri meg jobban és milyen költségekre számoljak? Igaz e hogy nyugaton jobban megbecsülik/megbecsülték ezeket az autókat mint itthon?
2020. jan. 2. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hozok be néha kintről kocsikat megrendelésre, rohadt nagy macera, de megéri! Az előnye az, hogy álltalában kint akármilyen arab alja emberektől veszek kocsit az igazmondási képességük mégis nagyobb, mint bármelyik magyarnak...Ha megbeszélünk valamit az még eddig mindig úgy volt, és ott a korának megfelelő állapot se az, mint magyarországon... Ja és, ha észreveszek valamit a kocsin amiről nem volt szó, szinte maguktól engedik le az árat...


A kocsit két féle képpen lehet behozni:

Lábon:Külföldön a rendszám(vagyis németbe) a tulajhoz tartozik, tehát, ha importra árulják azt rögtön leveszik. Ekkor vagy egy külföldi ideiglenes rendszám kell vagy egy magyar p rendszám.


A másik lehetőség, (ahogyan én is szoktam) az az, hogy trélerezel. Ekkor csak felpakolod a kocsit és hozod.


a Többiről szerintem nézd meg az mhvlog nevű videós ehhez kapcsolódó videóját, mindent részletesen elmond!

2020. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
#1 nyilván ha bizniszként csinálod megéri... De saját hadználatra, pláne ha itt kell megkérdezni, akkor biztos nen.
2020. jan. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
11%
50% vagy megeri vagy nem. .
2020. jan. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Én biztosan nem szarakodnék a magyar hatóságokkal, nem érek én arra rá. Magyar papírosat vennék.
2020. jan. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a magyarországon vásárolt kocsival jobban megszívtam, mint a külföldről behozottal.

Van vele macera, de itthon mindenki a romhalmaztól szeretne megszabadulni, vagy ha jó, akkor túl van árazva.

2020. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ!


Németországban sokkal nagyobb a választék! Ha van időd és pénzed és legalább angolul tudsz alapfokon akkor kintről vegyél inkább!


De szerencse kérdése mert itt nálunk is lehet kifogni nagyon jó kocsit!

2020. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!