Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi utalhat egy autó használtsá...

Mi utalhat egy autó használtságára?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy ha venni akarok egy autót akkor az autó által mutatott kilométer lehet félrevezető is.
2010. júl. 20. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az ülések ki vannak ülve a kormány szét simogatva vagy a nap már kiszárította a műanyagot, ez szintén a műszerfallal a nap kiszívta, apró hibák mindenhol kis karcolások kint bent, ha a motor le van mosva tisztára kezdj gyanakodni, azon nem látszik az olajfolyás
2010. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"...Mi utalhat egy autó használtságára?..."

A kopás.


"...Most arra gondolok, hogy ha venni akarok egy autót akkor az autó által mutatott kilométer lehet félrevezető is..."

Ezért van az hogy csak úgy szabad autót venni ha előtte elvitted szerelőhöz és itt nem elég ha elviszed a szeretőt is megnézni mert sok minden akkor derül ki ha padra teszik és műszerekkel megvizsgálják.


Amikor én vettem akkor negyed óra alatt talált 80ezer forint értékben rejtett hibákat és még csak nem is vett észre mindent így se.

2010. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De az a legfontosabb, hogy olyan autót tilos megvenni aminek a motorja tisztára van mosva. Én egyszer néztem olyan autót, hogy még vizes volt a motorja. Egy próbakör után kiderült miért is kellett olyan sebesen a motort lemosni...
2010. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt már egyszer egy ilyen kérdés. Ott már kitárgyaltuk.
2010. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. nem láttam az említett kérdést de hasznosak az ottani válaszok.
2010. júl. 21. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!