Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelenleg mennyibe kerül az...

Jelenleg mennyibe kerül az "A" Jogsi?

Figyelt kérdés
B kat már van kb 12 éve. 32/F

2019. dec. 20. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

130 körül ha nem buksz meg

B jogsi nem sokat számít csak nem kell eü vizsga mellé

2019. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Télen nincs motoros oktatás, vizsgáztatás, a jogosítvány áraknál pedig a változó a szükséges gyakorlati órák száma, szorozva azok díjával... kérdés jövőre mennyibe kerül egy óra gyakorlás, és neked hány órára lesz szükséged.
2019. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Javaslom, hogy először csináld meg az A1 B-vel tanfolyamot, majd az A A1-gyel tanfolyamot. Valószínűleg úgy olcsóbb lesz.
2019. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy "A jogosítvány A1-gyel".

Drágább lesz, mivel csak a KRESZ-t nem kell megcsinálnia még egyszer (ha 1 éven belül marad). Külön rutin, külön forgalom van. És ezek óraszáma nem rövidebb, ha előtte csak A1 volt meg. A2-nél van, hogy spórolsz néhány óra rutint meg forgalmat A jogsinál (tudom, mert én ilyet csináltam tavaly). Úgyhogy összességében drágább, ha valaki először A1-et csinál, majd utána A-t.


Amúgy kb 110-140 ezer forint mindennel együtt.

2019. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hobbi szinten cross motorral szoktunk endurozni vagy cross pályán csapatni. Ez kb havi 3-4 vasárnap délután általában, 2 szezonban eddig. Nekem egy Honda Cr 125 van 41 le volt, de szezon végén eladtam mert 450 4t rendszámos motort akarok helyette.

Azt nem állitom jól tudok motorozni, de szerintem az utcainál csak a forgalmat kell megszoknom.

2019. dec. 20. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!