Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2019 Rolls Royce Phantom vagy...

2019 Rolls Royce Phantom vagy 2019 Mercedes s600?

Figyelt kérdés
Melyik jobb luxusautó szerinted? Kérlek indokold
2019. dec. 15. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
RR Phantom egy exkluzívabb szintet képvisel, ezt még MB is elismerte mikor az önálló Maybach-ot akarta ellene küldeni.
2019. dec. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
63%
A rr mert egyedibb
2019. dec. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rolls royceok-ok nem tetszenek!Az s merci se a szívem csücske,de inkább az kéne mint egy RR!
2019. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Nézőpont kérdése.

Ha levesszük a logót mindkettőről, szerintem egyértelmű S Merci. Ha a kényelem a szempont, a beltér, stb...


Sajnos a RR már rég nem arról szól, hogy luxus, kényelem stb... Már nagyon státusszimbólum. Nem azért veszik, hogy valaki kényelmesen utazzon. Hanem villantani veszik amcsi repperek, focisták, orosz maffiózok, hogy megmutassák mennyi pénz van.


Viszont RR meg nem jön szembe minden sarkon. Itt nyugat Magyarországon szerintem 5 percenként látok valahol egy S osztályt. Legyen az új, vagy használt.

Olcsó RR nincs. Olyan RR nincs, aminek az van a hátuljátra írva, hogy 200d. Használt RR nincs 3 millióért.


Érted? Tehát ilyen szempontból az RR egy jóval exklúzivabb autó. Ott inkább a márka van megfizetve. Viszont ha valaki azt mondja ma, hogy luxusautó, szerintem az S merci az etalon.

2019. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!