Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van gyorsabb Keeway az arn50-t...

Van gyorsabb Keeway az arn50-től 50ccm-ig?

Figyelt kérdés
Nem széttuningoltokra gondolok,gyáriakra,amelyekből csak a fujtó van kivéve.Az ARN50 70KM/H visz.
2010. júl. 19. 20:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Nekem Malaguti F12-esem van ami 75-80at megy annak ellenére hogy léghűtéses.

Vízhűtésesek a 80-at lazán viszik.

Az ilyen keeway hulladékoktól hányok, ismerősöm keewayje csak 4-5 éves de már szarabbul néz ki mint az én 9 éves robogóm, egy 15 éves motornak is szebb hangja van mint annak a fos keewaynek.

2010. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

És az mióta keeway?????Menny aludni.

Kit érdekel az öreg robogód,rám akartak brszéllni egy 5éves runnert,amibe bazidrága az alkatrész kényes és sok hibája volt.Tehát ugyanott voltam vele.Ehhez van 2éves garancia,és 70et visz alapbol.

2010. júl. 19. 20:11
 3/42 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo nagyon bango vagy b@zdmeg! Nem erted h Keeway-t soha nem szabad venni inkabb a 12 eves malaguti mint a vadi uj keeway megy 70-et dse meddig 100 v 200 kilometer aztan szarra megy es ne tanits engem me mentem kinai szarral es alig megy zoval ne legyel okosabb mint az elso valaszolo te kis buta vagy es jobban jarsz ha hallgatsza a nagyok valaszara!
2010. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Ja ha valami van vele akkor ingyen megcsinállják,és utánna is fillérekért hozzá lehet jutni mindenhez,lehet nálatok szar a helyzet,de itt a keeway jó,szlovákiában,duefratelli üzletben minden nagyon olcsó,viszont,a gilerához minden rohadt drága.
2010. júl. 19. 22:39
 5/42 A kérdező kommentje:
Igen ezt énis néztem,de akkor veszek ilyet tényleg tetszik főleg a malossiba meg a gpr,szóval akkor megveszem ,adsz hozzá 1000eurot?
2010. júl. 19. 23:00
 6/42 A kérdező kommentje:

1.Am.miért sértegetsz?

2.Énse sértegetlek?

3.Nem az volt-e a kérdés,hogy milyen jo a derbi gp1

4.A Derbi spanyol nem olasz.

Ha valaki lenne olyan normális nem apuci kisfia akinek mindent megvesznek,hanem aki ért hozzá az jó lenne ha írna.

2010. júl. 19. 23:36
 7/42 anonim ***** válasza:

honda nsr 50 gyorsabb meg a yamaha tzr 50 is.


CSAK JAPÁNT!!

2010. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

"És az mióta keeway?????Menny aludni.

Kit érdekel az öreg robogód,rám akartak brszéllni egy 5éves runnert,amibe bazidrága az alkatrész kényes és sok hibája volt.Tehát ugyanott voltam vele.Ehhez van 2éves garancia,és 70et visz alapbol."

most erre mit válaszoljak? leszarozod a jó motorját? a tes lószarodat kéne leszarozni, a te motoros talicskádat s.fej

2010. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
és bocs, ha motort kéne venni nem veszek 1 kinai szart, és állandóan szervízben van, inkább fizetek többet, és inkább nálam legyen, mint szervízben! + a minőség! a derbi-m 1-re indul (önindítóval), a városban hallottam indítottak valami 50-es aprillia-t 3-ikra indult be! (önindítóval)
2010. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
DERBI A LEGJOBB.DERBI FOREVER.Milyened van?mennyit visz?
2010. júl. 20. 10:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!