Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valahol vas megyében eladó?

Van valahol vas megyében eladó?

Figyelt kérdés

Simson.S50 vagy s51.Sajnos sehol nem találok, pedig sokat kerestem.40-50-ezer közötti érdekelne.

Előre is nagyon köszönöm aki tud segíteni.


2010. júl. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

40-50ezer forint körül nem nagyon lehet kapni Simsont.

Bár én 40ért adtam el de voltak hibái és már untam hogy mindig javítani kell. Ez a 40.000 is elég baráti ár volt, nem is csoda hogy egy hét alatt eladtam.

Egy "normális" simson legalább 80.000ft és annál is benne van a pakliban hogy kókányolt( ki tudja hogy a huszonvalahány év alatt hányan használták), csak lehet hogy nem veszed észre. Inkább robogóra gyűjts, 100.000től vannak már normális nagytestűek és azok sokkal fiatalabbak mint egy Simson. Például egy S51 20-30 év között van és 80.000 egy olyan példány amin van index,kürt meg km óra. Egy nagytestű robogó, legyen például 98as (SR50,F12...), van rajta index, km óra, visszajelzők, önindító, különolajozás, kürt és így kerül 120.000ft-ba.

Igaz hogy drágább de modernebb, megbízhatóbb( tapasztalataim szerint) jól felszerelt, erősebb, gyorsabb, nem kell benzinhez keverni az olajat csak feltöltöd a tartályt és sokkal fiatalabb(!) Ebből is kifoghatsz szart, de kipróbálásnál könnyen észreveszed ha vmi nem stimmel. Én pl néztem egy robogót amit elvileg azért akartak eladni mert nem használtak. Olyan lassú volt mint egy simson.

Amit vettem az meg úgy megy mint a meszes, csak benzint kér.

2010. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, de robogót semmi pénzért nem vennék!
2010. júl. 19. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

nagydonat@freemail.hu


Őt vedd fel MSN-re, ő a vas megyei Simson Klub régióelnök, ő mindig tud eladót.

2010. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!