Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bosch Silver 4C (12 V,44...

Bosch Silver 4C (12 V,44 Ah,340A) akkumulátort milyen típusú töltővel lehet tölteni, ha teljesen lemerült?

Figyelt kérdés
Nem sok információt találtam róla, de az biztos, hogy egy gondozásmentes akksiról van szó, mert nem lehet desztillált vizet önteni bele, nincsenek utántöltő rései az egyes cellákhoz, a fedél ahogy látom egybe van öntve. A kérdés, hogy milyen töltővel kell tölteni, sima úlomsavassal vagy esetleg zselés akkumulátor töltővel (elképzelhető, hogy zselés az akksi)?
2010. júl. 19. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Feszültségszabályozóssal, én azzal töltöttem.
2010. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem TRONIC T4X akkutöltőm van amit azért tartok jónak,mert miután feltöltötte az akkut,autómatikusan kikapcsol és nem kell azért aggódnom,hogy esetleg túltölti az akksit és eldurrana.8Téli időszak előtt a Lidl-ben lehet kapni kb. 3000Ft-ért) Egyébként ha jól tudom egy 44ah-ás akkut pl. 6A-rel töltve kb. 7 óráig szükséges. 7x6=42 Ez talán egy optimális töltésnek felel meg.ha nem ,vki javítson ki! :)
2010. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44Ah akkut 4,4A-el kell tölteni 10órán át. (ha a töltőre van írva 4A akkor tuti nem tud annyit)
2010. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!