Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet valami baja? Bővebben lent.

Lehet valami baja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
6000es fordulatnál van a piros, nem engedélyezett rész, én áltban 5000 ig elhúzom, így jobb teljesítményt ad le, lehet valami baja az autómnak? 2005ös. ha lehet kort írj! komoly választ várok. köszi
2010. júl. 19. 16:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
milyen autó ha szabad tudni? Remélem nem dízel....
2010. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
fabia. elvileg 155 el tud menni gyári gumival és felnivel, nekem nagyobb van, iszonyat gyorsul és 170 körülre simán felugrik
2010. júl. 19. 16:42
 3/22 anonim válasza:
Nagyon nem tesz jót se az autó műszaki állapotának, se a pénz tárcádnak. Egyértelmű hogy károsítja. Magas fordulaton többet forog, azaz dolgozik a motor. Nem megyek bele abba hogy milyen alkatrészek mehetnek ennek következményébe tönkre (igaz nem írtál márkát), de mindenkép megterhelő lehet később anyagilag. Nem ajánlom (főleg egy benzines kocsinál) ezt a vezetési stílust. Ha teljesítményre vágysz, akkor inkább vegyél egy negyobb teljesítményű kocsit...... hosszútávon mindenképp jobban jársz.
2010. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha a piros mező 6000-nél kezdődik, az azt jelenti, hogy addig megbízható a szelepmozgás, nem fog találkozni a dugattyú egyik szeleppel sem. 6000 fölött kezdődnének a bajok. Egyébként csak ennyitől nem lesz baja az autónak. Csak arra kell figyelni, hogy hidegen ne pörgesd, érje el előbb az üzemi hőfokot és kerüld a hosszantartó nagy terhelést, vagyis országúton, autópályán azért ne tartsd állandó jelleggel 5000 környékén a fordulatot, hiába van ott a nyomatékcsúcs. Illetve a lökésszerű terhelést (kuplungrugdosás, "digitális" gáz- és fékpedálkezelés) sem szereti az autó hosszú távon.
2010. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
elöző vagyok: ahan, egy kisteljesítményű benzin motor (kb:70-85Le?). Az se épp szerencsés hogy nagyobb kerékkel hajtod szét szegényt.
2010. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szegény Fabia,az élettartam lerövidül,én mondjuk nem csinálnám a saját autómmal.Vegyél nagyobbat azt nem kell ennyire pörgetni.
2010. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
csak 55 le. pont az h nem is hajtom. nem tudok vele lassan menni. most ez lehet vicces. de élőben elég más...
2010. júl. 19. 16:53
 8/22 A kérdező kommentje:
akartam egy nagyobbat audi a4. megvolt minden papírom , pénzem, szó szerint..előttem vitték el. pedig előző nap bent voltam mi kell hozzá stb. audi a4 18.T
2010. júl. 19. 16:56
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet a kerék nem pont váltóméret, azért mutat mást az óra is...
2010. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
5 km el többet mutat, de én arról tudok, ezért mindig úgy mondom h azt levonom.
2010. júl. 19. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!