Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy zajlik az M-es jogsi...

Hogy zajlik az M-es jogsi pontosan?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam motoros iskolába, M kategóriát szeretném letenni. Valaki tudna nekem segíteni, hogy a KRESZ vizsgán hány kérdés van és milyen nehezek; ill. gyakorlati vizsgáztatás hol és hogy történik?

Köszi előre is!

15/F


2010. júl. 18. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

25 kéréds van KRESZ vizsgán.

Összesen 35 pont, 30nak meg kell lenni-e hogy átmenjél.

A kérdések 3 vagy 1 pontosak lesznek. A 3 pontos kérdés az képes.

Ha a kressz meg van akkor elsősegély vizsga.

Bekell mutatnod a stabil oldalfekvést, a lélgeztetést, plusz még huznod kell 2 tételt.

Ha ez meg van akkor rutin vizsga és motorvizsgálat.

A motorvizsgálaton ellenőrizned kell a gumikat:" idegen anyag tárgy nem található, repedés dudor nincs, a gumi bordázata 1.6 miliméternél több, 2-2,5 bár közt van a nyomás.

Rutinon pedig 2 páya van M-s jogsinál, neten rátudsz találni.

Ezután má csak a városi vizsga van. Nekem az volt a legnehezebb pedig nem azon az éven kezdtem a motorozást.

2010. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, sokat segített nagyon!
2010. júl. 18. 22:30
 3/5 Santiego007 ***** válasza:

De 15 évesen inkább várnék még egy évet és akkor már A1-re raknám le.

Az 125 ccm.

2010. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

22:25 vagyok

A1-re hülyeséglerakni, esetleg a 2 személy miatt érné meg.

De a közelünkbe rengetek egy 180as, 125ös runner meg 150es sr futkozik rendszám nélkül, szal teljesítmény miatt nem éri meg lerakni.

2010. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Santiego007 ***** válasza:
Jó,de ha meg netán 125 ccm-s motorja lesz rendszám nélkül,elkapja a rendőr akkor viszont sz**hat
2010. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!