Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A véda kamera mennyire nézi a...

A véda kamera mennyire nézi a piroson való áthaladást?

Figyelt kérdés
Már nem tudtam megállni 50ről utánfutóval a sárgánál de már pirosra váltott mire odaértem alá.
2019. nov. 18. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha célzottan a kereszteződésbe van beszerelve akkor nézi.
2019. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
A gyorshajtason kivul tovabbra sem figyel semmi mast
2019. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már én is csúsztam így át kereszteződésen. A szemem sarkából még a pirosra váltást is láttam. Közvetlenül a kereszteződésnél volt a véda. Nem kaptam érte semmit.
2019. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha biztonságosan megállni már nem lehet, akkor át kell hajtani a narancson. Az szabályos. Jönnek majd okosak a kiürítési ciklussal, meg hogy nincs gyorsan váltó lámpa, de van.
2019. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző mondja.


Itt viszont vitás kérdés lehet, hogy indokolt volt-e az áthajtás. Nekem volt ilyen ügyem. Akkor egy Skoda 120-am volt, vizes volt az út, ABS ugyebár hírből sem, és a fékek egyébként is gyatra dobfékek - sárga lett a lámpa, én tudtam hogy becsúsznék a kereszteződésbe, így inkább átmentem, mire már pirosra váltott. Kaptam is a csekket, én meg továbbmentem, és kifogásoltam, hogy a lámpa ennyire gyorsan váltott át, mivel nem lett volna esélyem megállni.


Természetesen nem nyertem meg az ügyet, ők viszont sok pénzt tőlem igen.

2019. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kettesnek. Tudom hogy mire gondolsz de hidd el hogy néz pirosat is, illetve autópályán utánfutót. Ezen kívül valóban semmit.


Nem tudom hogy akkor milyen logika vagy válogatás szerint működnek, de én már kaptam büntetést piros miatt, és itt is olvastam sok embertől.

2019. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%

Én Dunaföldváron szaladtam bele tegnap a pirosba a véda kapunál !

Esetleg tud arról a kapuról valaki infót hogy figyeli e a piros lámpát?

2020. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!