Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a jogosítvány...

Mennyibe kerül a jogosítvány motorra mindenestől?

Figyelt kérdés

15 vagyok, tudnék vizsgázni 50ccm-esre, vagy várhatok még egy évet 125-ösre, csak nem tudom, mennyi köztük az árkülönbség, mert gondolom, a 125ös drágább, de ha nem sokkal, akkor inkább várok

Szóval legyn vki oylan szíves és írja le, hogy mi mennyibe kerül a jogsi megszerzéséig (pl. oktatás, vizsgadíj...) mind2 típusnál, de az lenne a legjobb, ha még a 250-esét meg a korlátlant is leírnátok

am nincs elsősegélyvizsgám, szal azt is hozzá kellene majd számolni is

valahol Jászberény környékén lenne jó

jaa és "google jó barátod" és ehhez hasonló b.u.z.i.ságokat nem kérek, köszi


2010. júl. 18. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elne kezd az M-es jogsit!! Az nekem 45ezerből kifutotta. 50es motort már a szezon végére megunod.


A1-et rakd le azt az 1évet kibírod már remélhetőleg :D Az olyan 75ezer ft volt tavaly, idén se lehet sztem sokkal több. És ha most lerakod A1-re akkor 18évesen már mehetsz A-ra arra meg csak annyit kell fizetned h pár óra rutin meg forgalom, vizsgázol és kész. Max 40-45ezerft.


De kérj ajánlatot a helybeli oktatóktól azok pontosabb felvilágosítást és árakat tudnak majd adni mindenről.


17F

2010. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-arra
2010. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

én 14 éves vagyok és 50 ccm-re a jogsi 60-65.000 Ft körül van. Jászberény közelébe lakom én is. Elsősegély vizsga 4.900 Ft + Az oktatás 10.000 Ft. KRESZ vizsga 4.600 Ft + Oktatás 30.000 Ft. A többit nem tudom. Ezeken vagyok túl :D

A KRESZ vizsgát csak Szolnokon lehet letenni az elsősegélyt Berénybe/Szolnokon. Én olyan türelmetlen voltam h nem akartam 2 évet várni h úton is motorozhassak. Ezért kezdtem el. Meg hát mesélhetnék de azok nem érdekelnének...


125 ccm-re nem sokkal drágább. Rutin és a forgalmi ami különbözik. (oktatás+vizsga) A másik kettő ugyan az. Remélem érthető voltam.

2010. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Énis szolnokon vizsgáztam. 30km-re lakok oda. első vtam.
2010. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Én is 15 vagyok, ma iratkoztam be, 55k a jogsi mindenestül, én sem bírok ki még 1 évet, hogy ne motorozhassak közúton 50ccm felett, ezért teszem le az M-et, na meg a szüleim sem a 125-öt, sem a korlátlant nem engedik, hogy letegyem. Elég nekem az az 50, most egy szakadt kis robogóm van (nagyon szeretem), majd később veszek egy Simsont, annál több nekem nem kell. :)
2010. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1év igen de ha azt veszed az idei szezon még max. 3 hónap. Aztán már úgysem motorozol febr-márcig. Csak ezt a 3hónapot bírd ki aztán már úgysem tudsz motorozni. Meg egy 125ös nagyobb élmény mint egy 50es :) Nekem is 125 van.


Első vtam.

2010. júl. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, az árakra voltam kíváncsi, msot már be tudom lőni

eldöntöttem h várok egy évet, meg gyűjtöm a zsetont

2010. júl. 19. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!