Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Eladtam az autómat a...

Papszi19 kérdése:

Üdv! Eladtam az autómat a motor és alváz szám egyezett a forgalmiban szereplővel. A tulaj a 16 nap elteltével hívott, hogy az autó nem ment át az eredetvizsgán mert a torony javítva volt?!

Figyelt kérdés
Az alváz szám ráadásul a szélvédő alatt az esőtálcába van beütve semmi köze a futóművet tartó toronyhoz

2019. nov. 13. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:

És mit mondott, mit szeretne?

Valószínűleg át akar verni.

2019. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Le akar húzni, hagyd a fenébe. Közel 3 hét után mit akar?
2019. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eredetvizsgán ezzel nem foglalnak, roncsot is vihetsz oda ellentétbe a műszaki vizsgával.

Gondolom meggondolta magát,kikocsikázta magát és pénzt akarja vissza

2019. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy semmisítsük meg az adásvételt. Persze ezt mondtam neki én is, hogy ne nézzen hülyének... Atírattam már egy pár autót ez olyan mintha küszöböt cserélnél rajta és nem eredeti már nem megy át eredetvizsgán :D Ha az esőtálcával babráltak volna ahol van az alvázszám azt megérteném de az patika volt.
2019. nov. 13. 17:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A válaszom felé az lesz, hogy küldjön egy hivatalos okmányt az autó eredetvizsgán való bukásáról.
2019. nov. 13. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És ez 16 nap után jut eszébe? Hajtsd el a rákba.
2019. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2019. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 D. Brasco ***** válasza:
Megunta az autodat....gondolom atiratni sem akarja/fogja.....igy aztan jo lenne ha vissza adnád neki a pénzét....eppen ezert eloallt ezzel a kamu baromsaggal....kb ennyi ez a sztori.....nem lennek meglepve ha kolompár szándokán a vevőd neve....nekik nagy szokásuk ez......
2019. nov. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Kamu kérdés
2019. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!