Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT 1.8 T v Toyota Celica...

Audi TT 1.8 T v Toyota Celica 1.8?

Figyelt kérdés
Mindkettőre megvan a keret de nem tudom melyiket vegyyem meg. Az audiból nem az új fajtátt akarom hanem egy 99-cest a celicából meg egy 2001-gyest.melyiket érdemes? Válaszokat köszi
2010. júl. 18. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Audi TTt eszméletlen jó vezetni!Nagyon jól tartja az ívet,nagyon jó kormányozni,Celica viszont szerintem szebb jóval.
2010. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) igen jó a TT de a celica is jó a kanyarokban és élmény vezetni :) ültem olyanban és húh... de az audi is nagyon megfogot
2010. júl. 18. 13:08
 3/11 anonim ***** válasza:
celicánál ráfázol alkatrészre!!! inkább audi, de az pedig nőies:S:D
2010. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igaz :D de megcsinálnám :D de nem úgy tesco cuccokból... hanem rendesen ... :) ha a kettő közül megvenném valamelyiket biztos szépen megcsinálnám :) rem nem olyanra fog sikerülni hogy felkerüljön a jajdecsunya.blogra- hanem igazán rendesen :)
2010. júl. 18. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:

az első szériás audi TT konstrukcióhibás. ulyan légörvényt kever a fara, ami nem leszorító, hanem felhajtóerőt generál a kocsi hátuljánál, és nagyon sok baleset volt ebből, hogy a kocsi 130-cal egy ívesebb autópályakanyarban leesett az útról.


valaki írta, hogy "húdejóltartjaazívet"... jah... 60 alatt tényleg tapad mint a barom, de ha gyorsabban mész, már érezhetően elkönnyül a fara. és nem idióta módon közlekedve is tud ez meglepetéseket okozni. néha még az amúgy legális autópályatempó sem kellett ahhoz, hogy megcsóválja a fenekét és okozzon pár izzadságcseppet a homlokomra... én semmi pénzért nem vennék még egyszer TT-t, elég volt vele egyszer megszívni... nem törtem össze, bár sokszor nem sokon múlt.


megoldás lehet erre a problémára amúgy egy rohadt nagy és undorító spojler, de aki meg ilyet tesz autóra, azt ott helyben nyilvánosan felakasztatnám.


motorikusan viszonylag rendben volt, bár zabálta az olajat rendesen...


szerintem válaszd a Celicát. azzal nincs személyes tapasztalatom, de a TT-nél csak jobb lehet.

2010. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:52nak


te h.lye vagy. Volt a hiba, de visszahívták az összest a megjelenés után, amikor kiderült és kaptak egy pici szárnyat hátra. ha olyat látsz, amin nincs, az csak a tulaj hanyagsága. nemártana utánnaolvasni mielőtt hülyeséget írsz.

2010. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:) igen, volt rajta gyári szárny. azzal is elkönnyült a feneke. nem sokat ért...


te meg jó lenne, ha olyan témában próbálnál okoskodni, amihez értessz, vagy érintett vagy benne. nekem 2 évig volt ilyen kocsim. szerintem kicsit többet vezettem, mint te.

2010. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen olvastam erről alig lehet megfogni ... visszahívták ezt az autót mert már rajta van a pici szárny... mert az előző tulaj törödöt vele.. nyomtávszélesítőt ültetést tervezek én még rá... am másik meg lehet leszedem a kicsi spoilert és szánok rá annyit hogy veszek egy rendeset ... nem ilyen dtm- fillinget hanem ez is ilyen pici és ha elérem a 130-cat akkor automatikusan valahogy lehajlik nem tom vmi motor üzemeltetni csak hallottam róla és tudnak nekem szerezni lehet az lenne a legjobb megoldás... am köszi a válaszokat
2010. júl. 18. 15:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Sportkocsikban nemvagyok nagy szaki, de a Toyota személyautóknak legendásan jó az úttartása, hallottam is, és tapasztalatból is mondhatom. Szervízköltség terén nemkérdés, hogy meikkel jársz jobban, az hogy meiknek lessz nagyobb az élettartama, gondolom egyértelmű, az, hogy neked meik tetszik már máskérdés, én így távolról mindenképpen a Japán kolégát javasolnám.
2010. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló: azért toyotát sokmindenért dícsértek már, de az úttartásról mint pozitívumról még nem hallottam. igen, fantasztikus úttartása van, ha minden kanyart kettesben 20szal veszel be, és az előző autód egy swift volt vagy valami a keleti blokkból.


túl puhák a toyoták. persze mindenbe lehet utólag új gátlókat lengéscsillapítókat tenni, sőt komplett új futómávet is alá, de ez teljesen értelmetlen pénzkidobás, mert más lesz ugyan, mint a gyári, de mindent el lehet vele rontani.


szummázva: az egyik felsorolt autó SEM a jó úttartásáról híres.

2010. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!