Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten utcáin mennyire...

Budapesten utcáin mennyire szokatlanok a Ferrarik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
meglehetősen
2019. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
79%
Többet láthatsz mint vidéken
2019. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
mondjuk nem ez volt a kérdés
2019. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ritka, de nem annyira, mint pl.: Kisvárdán. 1-1-et, ha figyel az ember, akkor kiszűrhet időszakonként a frekventáltabb helyeken.
2019. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eléggé.

Nem látni minden nap.

2019. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, Budapest melyik részén. Amíg a Zrínyi utcában dolgoztam, Four Season hotel mellett szinte naponta láttam valami hasonló autót. A legritkább az egy Fisker volt. Szerintem Ferrarit legalább kéthetente láttam ott. Vagy Lamborghinit. Egyszer egy Pagani is állt ott. Amúgy nem annyira jellemző, de azért havonta lehet látni egyet, ha nyitott szemmel jár az ember. Amikor futárkodtam bicajjal, szintén elég gyakran botlottam ilyesmi autókba. Hetente legalább egyszer-kétszer találkoztam valami hasonló kategóriájú autóval.
2019. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Budán én is havonta szoktam látni, esetleg Maserati-t, Aston Martin-t és hasonlókat is.

A legritkább a Fisker volt nálam is.

2019. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy alföldi kisvárosban a szembeszomszédomnak van 😀😀 Ezüst 458 Italia.
2019. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!