Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsimban mindig hangosan...

Kocsimban mindig hangosan szól a zene, mert "zene nélkül mit érek én" :D de. _?!

Figyelt kérdés
De ti, azokat a számokat amiket ismertek, és vágjátok a szövegeket, azokat ti egyszerre mondjátok a zenével, vagy ti megálljátok ezt? Mert én egyszerűen nem bírom megállni, betolok 1 zenét és felismerem próbáltam már, hogy nem szövegelek de nem bírtam megállni. Ti hogy vagytok vele? És esetleg aki ilyet lát kívülről, hogy szól a zene és a kocsiban meg éneklik a szövegeket, nem gondol bolondnak?
2010. júl. 16. 23:54
 1/8 anonim válasza:
XD ezen már én is gondolkodtam...mármint hnem nézneke hüjénekxd dehát néha ugy vok h nem érdekel mert jó a zene...de máskor meg inkább befogom a számat ha látom h van olyan...szóval ha kell megtom állni h ne énekeljek:D
2010. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök h már legalább még1 ilyen őrültet találtam :D De most komolyan kíváncsi vagyok még véleményekre, mert ugye a jó zene hangulatfokozó!
2010. júl. 17. 00:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Vissza tudom fogni magam de én is énekelek:) És nem érdekel ki mit gondol nem ülnek mellettem, ha nem tetszik nekik ne nézzenek:)
2010. júl. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én leszarok mindenkit és nem fogom vissza magam :D
2010. júl. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát szerintem elég bunkóság bömböltetni a zenét! Különösen ha pld feketepako énekel :) A másik az, hogy nem hallod azokat a zajokat, ami azért lényeges lenne vezetés közbe!
2010. júl. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beatrix17 ***** válasza:
Én részemrő énekelek!Miért fognám vissza magam?A saját kocsimban azt csinálok,amit akarok!Ha valakinek nem tetszik,nem néz oda:)!De néznek,ha éneklek,ha nem!Hisz nem tul sok ruha van rajtam igy 40 fokban-és az autó nincs lesötétitve...De lesz@rom.Ugysem érnek utol:D
2010. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:D

Emlékszem vmi rendezvényszervezésen dolgoztam az út szélén, lépésben haladt a kis utcában az autósor... jött egy suzukis hülyegyerek, full homasita :D jól neki a 4x50w sokol rádió... és rázta a fejét mint az állat... :D de előre hátra v 30 cmes kilengéssel:D

Nagy triton munkás meg emgunta...odaordított neki h mit "rázod a fejed te anyádmajma!!"

szegény srác egyből vigyázban ült és meg tudta álni:D

2010. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én ritkán hallgatok zenét na jó nem olyan ritkán néha hangosan néha nem viszont én kívülről fújom hogy melyik zene után melyik jön ha tudom a szöveget éneklek :D

Viszont nem érdemes hangosan hallgatni a zenét mert ha a kocsival valami baj van akkor nem hallod meg (ha esetleg nem érezhető hatást kelt), na meg a mentőket rendőröket sem nagyon hallod meg!

2010. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!