Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van a helyzetjelző a Swiften?

Hol van a helyzetjelző a Swiften?

Figyelt kérdés

Hol találom a helyzetjelzőt egy '98-as Suzuki Swift-en?

Az index kar fejét ha előretekerem 1x, akkor az a tompított, ha még egyet tekerek, akkor távolsági.

De hol a helyzetjelző?


2010. júl. 16. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott valami nem stimmel. A kar fején egyet "kattinva" a helyzetjelző jön be, kettő után a tompított gyullad ki. A távfényt a kart előrefelé tolva kapcsolod. Ha a kar végét kettőt előrefelé fordítva kigyullad a távfény kék visszajelzője a műszerfalon, akkor valóban az ég, ha nem, akkor csak a tompítottat nézted távfénynek. Nem nehéz belezavarodni, mert '98-ban már a fényszóróban volt a helyzetjelző is, tehát helyzetjelző állásban is a lámpatest világít. Ha viszont tényleg úgy van bekötve, ahogy mondod, akkor ott valaki valamit igen összekavarhatott...
2010. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor valami tényleg nem oké..

Mert amikor egyet tekerek, viszonylag nagy a fény, megfelel a tompítottnak. Még egyet tekerve viszont kivillan a kis "kék lámpa" a műszerfalon, vagyis az a távolsági (ezért is voltam benne ilyen biztos...) Mostmár végképp nem értem:S

2010. júl. 17. 17:56
 3/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem mégegyszer.


Szóval, ha tekerek rajta egyet, akkor az a helyzetjelző.

Ha még egyet tekerek, akkor kivillan a kis kék lámpa a műszerfalon, vagyis az a távolsági.

Ha ilyen állapotban a kis kart magam felé húzom, akkor a kék lámpa eltűnik, a fényszóró kevésbé világít. Feltételezem akkor, hogy ez az állapot felel meg a tompítottnak.


Természetesen megnéztem a Swift könyvecskét is, abban pedig úgy írják, mint ahogy az első hozzászóló.


Egyébként ha 1 tekerés után húzom magam felé a kart, akkor nem történik semmi.


Remélem akad még rajtam kívül néhány ember, akinek hasonlóan működik a swift-je és nem nálam van a hiba :)

2010. júl. 19. 22:48
 4/8 Santiego007 ***** válasza:

Lehet,hogy távolságin volt hagyva.

1 tekerés helyzetjelző

2 tekerés tompított

Előretolod távolsági

magad felé húzod fénykürt

2010. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
alapállásban NEM betolva kell hagyni! első katt helyzetjelző, második tompított, előretolod a kart, távolsági (reflektor). ha tompítottról magadfele húzod, akkor csak ameddig magadfele húzod, addig világít a reflektor (fénykürt)
2010. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Santiego007 ***** válasza:
Így van:)
2010. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na nekem nem így van! :S


Első katt: helyzetjelző

Második katt: távolsági ("kék lámpa" a műszerfalon)

Második állásban magam felé húzva állandóan világít, ergó topmított.

Ugyanebben az állásban előrefelé tolva - fénykürt.

2010. júl. 21. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:
jaj, fogd már fel!!! nem a fénykürt az alapállás! ahogy mondtad, magadfele húzod, tompított, na az az alapállás! akkor 1. katt helyzetjelző, 2. tompított, előretolod akkor refi.
2010. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!