Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kezdjem el az amatőr...

Hogyan kezdjem el az amatőr enduró versenyzést?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni az amatőr endurózást, aztán ugye fejlődni, az A-ból B-pont ra érdekel a leg jobban. Ezt milyen motorral érdemes elkezdeni, és milyen szabályoknak kell megfelelnie a motornak? Én a suzuki RM 125 re, és Honda CR 125 re gondoltam, esetleg suzuki ts 125r vagy DT (anyagilag nem vagyok el eresztve)
2010. júl. 16. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

versenyt csak akkor kezdd, ha 5-6 éves korod óta tolod, amúgy nem érdemes :(

De sok sikert!

Amúgy YAMAHA

2010. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért?

van pl a drz kupa... ott is van amatőr kategória... simán lehet menni pár év tapasztalattal, meg egy kis küzdeni akarással:)

hát én csak 1 125-össel mentem, amire azt mondtéák, hogy elég erős... hát én ink pont azt mondanám, h ki tudnám használni majdnem teljesen... ink olyat vennék, amit nem bírok...

Enduro versenyre nem crossmotort kell venni( cr, yz, kx ,rm) Hanem enduro motort... crm, kdx, rmx... stb Én ink indulnék négyüteművel a helyedben...

2010. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!