Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford C Max jó választás lehet...

Ford C Max jó választás lehet 2010-től felfelé?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 ajtós autó gyerekkel...

Gyerek miatt is, raktér,pakolhatóság és méginkább szimpátia miatt néztem ki C Maxot. Vélemények az autóról?

2.0 tdci ghia jöhet szóba, néha biztosan lesz pakolás, utánfutó. Volt alattam kisebb nagyobb motor és már inkább választanám azt hogy haladjon. Elsősorban családi autónak lenne amúgy 1-2 gyerekkel.


Amit még néztem az az Opel Meriva esetleg Seat. Valamiert C Max tetszik


2019. okt. 11. 05:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell venni, ami tetszik.

Használt autónál a választás milyensége az állapot és az ár függvénye, drágán is lehet venni rosszat, de olcsón jót nem nagyon.

Azt nem.írtad mennyiért tervezel autót venni. Vásárlás előtt kell átvizsgáltatni az autót, nem utána... föleg a dízelt, abban több a drága alkatrész, amit előbb-utóbb javítani kell... nem mindegy, hogy előbb, vagy utóbb.

2019. okt. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Alapból valakinek véleménye az autóról, márkáról?

Köszönöm amúgy válaszod. Igen bele kehet sajnos futni' mindenkepp előtte lesz atvizsgátatva.

2019. okt. 11. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!