Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért kell mást ajánlani?

Mért kell mást ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor látom hogy amikor egy M-es jogsihoz, vagy 50 ccm-is motorhoz tartozó kérdésnél leszarozzák az 50-eseket és nagyobbakat ajánlanak a kérdezőnek.


Ezzel nemis lenne semmi gond, mert tényleg nem egy erőművek gyorsulásba, viszont végsebességbe bőven elég egy városi közlekedésre vagy kisebb távokra.


És az eszetekbe jutott hogy nem 50 éves emberek teszik fel a kérdést hanem olyanok akik még nem tehetik le nagyobbra a jogsit? Akkor meg minek ajánlotok 125-ösöket meg nagyobbakat?


Meglátszik a színvonal magyarországon..


2010. júl. 16. 01:57
 1/10 anonim válasza:
Hát a money, a money... XD
2010. júl. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát azért van ám benne valami racionalitás


tudod én 125 mániás vagyok, azzal endurózok, és bizony majdnem eldobtam magam amikor egy 540-est kipróbáltam, ésérted nem a fele meg nem a harmada volt úgy teljesítményben, hanem egyszerűen nulla volt, nem ment fel olyan helyeken ahol a 125-ös röhögve feltépte magát, szal hidd el, óriási a különbség a kettő között, és nem csak annyi amennyit számilag gondolnál 50 és 125 között

2010. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló, nem érted a kérdést!


Minek ajánlod ha tudod hogy 95% az esély arra hogy a kérdező nem vezethet 50 ccm-nél nagyobb motort?

2010. júl. 16. 10:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Mrt megodldhtó a 125/50-es moci
2010. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akinek van egy csöppnyi kis esze az szerintem nem kockáztat. Ennyi erővel egy 250-esről is levehetném a rendszámot.
2010. júl. 16. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
ismerősöm 7 évig járt 125/50-essel és 1x állitották meg akkor is utast vitt sisak nélkül és csak annyit montak hogy tolja haza
2010. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mostmár nem fog működni az 50/125 a rendszám miatt.Egyébként én azt szoktam mondani, hogy várjanak egy kicsit, mert értelmetlen pénzkidobás csak M-re lerakni a jogsit
2010. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a rendszámot is bejelentették már rég és sehol semi értsétek meg hogy szinte lehetetlen mostmár a régi motorokat lerendszámoztatni mert nem tudni hogy honan van a 80 %-uk lopott vagy külföldről behozott
2010. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy miért ajánlagtnak más, azt én se tudom.


Látom állandóan visszatérő téma ez a 125/50

Ha a rendőrnek van egy kis esze, helyből hallja a motor hangján hogy az nem 50-es, ha meg a henger látható helyen van, akkor már szemmel látható hogy valami nem stimmel. Csak a sok hülye (nem mindegyik, de sok van) nem lát a szemétől, és nem hall a fülétől.

2010. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na azért heyy, ne legyél már ilyen naiv !!


tudod te mennyi motor szaladgál az utakon amelyeknél a hengeren átütötték a 125-öt 50-re ?? bizony .. és erreprofi cuccok vannak ma már meg műhelyek akik úgy megcsináélják mintha gyárilag lenne.


Na a másik pedig, hogy nem függ ez össze azzal, hogy mit vezethet, mármint maga a kérdés, ugyanis én motocrossom és endurozok, és képzeld el, hogy akik a pályán vannak velem, nem kevesen, versenyen, edzésen akár 100-an is, 8 évestől az 50 évesig, keményen nyomják akár a 400-ast is, de jogsija egyiknek sincs, mert nem is kell. szal ez nem annyira egyértelmű megint


Na de ha mindenképpen jogsinál maradunk és közútnál, akkor pedig ahogy mondtam, már nagyon régóta bevált hálózat működik arra, hogy 50-est "csináljanak" papíron a 125-ösből, mert úgy ránézésre aki nem ért hozzá, talán még el is hiszi sok típus esetén

2010. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!