Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mai nagy eső miatt lehetett,...

A mai nagy eső miatt lehetett, hogy megállt az autó?

Figyelt kérdés

Már majdnem beértem a céghez. Szerencsére egy kihalt szűk kis utcában akartam jobbra kis ívben kanyarodni (kb 5-el gurulhattan, mivel nem láttam, hogy balról jonnek e igy teljesen megálltam. Elkezdtem a kanyarodást majd mikor egyenesedten akartam gázt adni de egyszer csak megállt az autó es a műszerfalon az akksi világított pirosan mint mikor csak gyújtás van az autón.

Utána egyből indult de azért ijesztő volt.

Egy 1.0 suzuki swiftről van 1996-ból.



2019. szept. 26. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha leáll a motor akkor az akku vissza jelző kigyullad.

Össze ne csináld magad ebben a nagyon ijesztő dologban.

2019. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol volt ma nagy eső? :O
2019. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a lámpa rémisztett meg hanem a gondolat hogy ennyi erővel 5 perccel előbb is megállhatott volna mielőtt beértem a városba és 80-90 közti sebességgel jöttem.. ott pedig nem hiszem hogy megfogtam volna az autot vagy ha meg is akkor tuti hatulrol belem jottek volna mert allandoan jonnek a seggembe semmi kovetesi tavolsagot nem tudnak tartani
2019. szept. 26. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne tudtad volna megfogni az autót? 🤷‍♂️ Persze, hogy jönnek a seggedbe, ha 80-nal mész, főleg, ha pályán.
2019. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem pálya sima fő út. De te menj csak nyugodtan 100-al szakadó esőben majd ki szed valaki az árokból:)
2019. szept. 26. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Megyek is :) Még többel is :P
2019. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudtad volna megfogni? A fék attól még működik, a 0 követési távolság pedig relatív fogalom. Lehet, hogy csak te érzed nullának. Nem is értem, hogy mi a probléma azzal, hogy megállt az autó.( a praktikus okoktól eltekintve) Elakadásjelzőt kirakod, akkor mások is tudják, hogy gond van, lefékezel és lehúzódsz. Ha idegesít, hogy kigyulladt a lámpa akkor elmész egy szerelőhöz és beméreted az akksit, átnézeted a rendszert, a szükséges javításokat elvégezteted. Ennyi.

Úgy érzem ebben a történetben te parázod túl egy kicsit a dolgokat.

2019. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn viszem beméretni az akksit:) csak kiváncsi voltam a tanácsokra, tapasztalatokra..
2019. szept. 27. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!