Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómata váltós nissan qhasqai...

Autómata váltós nissan qhasqai. Okról mi a véleményetek? Autómata váltós a kiszemelt.

Figyelt kérdés
2019. szept. 18. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Francia autót nem vennék
2019. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Első: ez most komoly?
2019. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem vicces
2019. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az a véleményem, hogy én személy szerint nem vennék automata váltós kocsit, mert elveszi számomra a vezetés élményének egyik szegmensét. Bár azt nem tudom, hogy ezzel beljebb vagy-e az autóvásárlás szempontjából. :)
2019. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Olvass róla vannak cikkek.

De az 1.-re meg ne adj, mindíg trollkodik, biztos valami lelakott német bmw-je van és irígy hogy más tud jobb autót venni.

Én soha nem kérdezném meg itt hogy milyen autót vegyek, azt venném ami tetszik és át tudtam nézni vásárlás előtt szakemberrel.

2019. szept. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Addig idegenkedtem csak az automatától míg nem lett meg. Azóta imádom. Nem kell többet manuális.

Aki azt mondja, hogy az élmény hiányzik az automatával, az valószínűleg nem vezetett soha huzamosabb ideig automatát (hogy megszokja, kiismerje). Az élményt nem egy pedál rugdosása adja. Az automatába is bele lehet nyúlni a váltások miatt...

2019. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha belenyúlkálsz, akkor minek veszel automatát????? :DDD
2019. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha akarsz belenyúlhatsz, ha éppen olyan manővert akarsz csinálni...

Mint írtam, aki használt többet automatát, annak ezek a dolgok magától értetődnek.


Egyébként ez a belenyúlás is kb elméleti. Normál körülmények között felesleges. Pályanapon már lehet érdekes esetleg, ha vannak váltófülek a kormányon.

2019. szept. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!