Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]
2019. szept. 16. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jól néz ki, csak ha tönkremegy benne valami, akkor az sokba fog kerülni, mivel ritka autó és 2011 óta nincs hivatalos magyar képviselete a márkának.
2019. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

meg kell venni, ez nem lehet kérdés. Ha van műszakija, jók a környezeti értékek, akkor ez a benzines örökké fog tartani. Az alkatrész beszerzés ma már nem gond.(ha kell egyáltalán) az alapos, hozzáértő karbantartás, napi gondoskodás csodákat tesz


Én megvenném, ha nem lenne autóm.(bár nem ez volt a kérdés)

2019. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Most divatos SUV forma. Ára szerintem közepes. Egy 10 éves, lassan 200k-t futott autóért majd' 2 millió azért nem kevés.

A szerviz miatt aggódnék kicsit. Nem egy gyakori autó nálunk. Eddig nekem gyakori tömegautóim voltak. Gyakorlatilag mindenhol ott van hozzá az alkatrész a polcon, szervizben értenek hozzá. A kezükben a rutin, mert naponta szervizelnek ilyen autót, nem akkor kezdenek kísérletezni, hogy egyáltalán ezt vagy azt hogy is kéne megbontani. Erre az autóra nem tudom ez mennyire igaz... ezért tartanék tőle. Későbbi eladáskor, továbbadáskor valószínűleg pont emiatt nehezebb dolgod lesz, mint egy Swifttel, Astrával, Golffal.

2019. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát jól meg kell nézni alulról,mert 2014-be csöppet már jó rozsdás volt és ha csak látszat lekenem javítás volt akkor az nagyon kellemetlen lesz
2019. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csodálatos.
2019. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem vicc kategória.

Ekkora kasznihoz 1.8-as motor??? ehhhh


Oké, hogy nem olyan nehéz mint a többi SUV de pályán szép kis CV értéke lehet amihez kevés ez a motor de cserébe legalább csak 12 litert fogyaszt.

2019. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!