Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon mit tudhat ez a moci,...

Vajon mit tudhat ez a moci, ill egyáltalán érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 14. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem sokat tud és nem érdemes megvenni.

Normális nagytestűt kell venni, ami azt jelenti, hogy Aprilia ,Yamaha, Malaguti. Új robogónál még szóba jöhet a Piaggio és a Gilera.

2010. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de a pénz nagy úr.

Talán inkább egy hasonló árú Zip?

2010. júl. 14. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Sepia szar..


Vegyél Yamaha jogot

2010. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha M-es vagy B-s jogsival vezeted, akkor Yamaha Jog/Dio vagy Magnat RS (Motowell), ha A1-es vagy A-s jogsival, akkor MZ.


15/F

2010. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tudod mit tud ez a moci? beindítd , felteszed hátra a kosárkát lerúgond a szenderről és elmegy a boltig, ott meg leparkol magától:D


Szerintem ilyet ne vegyél, meg fogod bánni, ink spórolj még1 évet és vegyél 130ért normálisabbat:) Vagy ha mindenképp kell idén motor én is ink a egy kis simót ajánlok 50-ért és akkor 15öt ráköltessz és pikk pakk:) Úgy megy, mint egy a sepia, olcsóbb az alkatrész jobban tudod szerelni, emgtanul váltani és SZERELNI!

Szeretem nézni az ilyen robogósokat, amikor bekerülnek 2 simsonos közé akik beszélnek a levegő- benzin arányról és annak eljuttatásáról, vagyis a karburációról, a gyujtásról meg a váltóról... Robogós meg csak néz néz néz, mert ő még nem állított a levegőcsavaron sose, fingja nincs az egészről:)

2010. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van A-s jogsim, sőt volt 125, majd 250-es ETZ-m is anno, de a címben szereplő gépet többen is használnánk, pl. a nejem, aki csak B-s, és rövidtávon az autó kiváltását szolgálná, csak vakon vagyok robogóilag.

Amúgy egy MZ papírosítása vetekszik a vételi árával, megjegyzem, a használati értéke szerintem jóval több, mint az esetleges vételára.

És köszi a választ!

2010. júl. 14. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Kistestű robogót nem érdemes venni.

Ha normális robogót szeretnél akkor nagytestűt vegyél.

Tudom hogy drágább de azon kényelmesebben elférsz és megbízhatóak. Nekem Malaguti F12-esem van, semmi baja nincs és 3litert fogyaszt 100KM-enként.

Ezekhez a régebbi típusú kistestűekhez alig lehet kapni manapság alkatrészt.

A suzukiról mondj le sztem. Olyan robogót válassz ami népszerű mert ahhoz jóval több alkatrész van.

2010. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!