Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a KEEWAY Mátrix...

Szerintetek a KEEWAY Mátrix Sport Raing 50 és a Malaguti F15 Firefox jó motorok?

Figyelt kérdés
falura venném ahol csak úgy motorozgatnék de ha tudtok valamilyen másikat ajánlani azis jó
2010. júl. 14. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hátha falun akarsz motorozgatni akkor hülyeség ilyet venni.

De ha már motorvevésnél tartunk akkor malaguti F15 legyen mert a másik egy kínai hányinger.

Falura meg abszolút ideális lene egy babetta, riga, romet.

Vagy ha a falu királya akarsz lenni akkor vegyél egy simsont.

2010. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keeway a leges legszarabb.

Malaguti háát :S jól megy, de nem megbízható.

Amúgy falura robogót? :O

Magyarisztánban még a városokban is szarok az utak a robogóknak :D

2010. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Falura robogó? Felejtős. (mondjuk én beszélek, aki üdülőn már több mint 1000 km-t motoroztam földúton?:D) De az tény, hogy földúton robogóval 15-20-nál többel nem igazán lehet menni anélkül, hogy szétvernéd a telókat (főleg a frontot, nekem is haldoklik 1000 után). Simson S51 vagy SR51 vagy MZ ETS 125/150 (ha nem akadály a 125 vagy 150 ccm), csak úgy motorozgatásra faluban meg a jó öreg 270-es Babettát ajánlom :)


15/F

2010. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a keeway-t nem ajánlom... 3 ismerősnek volt... vmi enduro keeway... 1. kb 30 km/h-val nekiment egy autónak totálkár... 2. az nemtudommi baja de 3 év óta csinálják:D 3. amíg úton emnt vele nem is volt olyan angy baj, de 1x kivitte terepre (az enduro motort!) leszakadt az akksi, összeverte az idomot meg sok sok kis finomság, láncszakadás egyből :) stb :)

Igen okos és pénzes ismerős anyuka apuka venni akart a fiának robogót... jaj hát használt nem kell neki de ez a keeway van már 3-400ezerért új... megvették a srác nyáron nem is motorozott... annyit, h elment a szervízbe elindult haza aztán visszavitte h csinálják meg :D Meg hallottam olyanról h 80 kg alatt úton kettétört a váz:)


Háát a malaguti meg tényleg jól megy, de elég drága hozzá az alkatrész...:S és azért egy 10-15 éves robogóba kellene már cserélgetni sűrűbben a dolgokat. meghát a robogónak picike a kereke és tényleg ha már gyorsabban aakrsz kanyarodni veszélyes :(


Én a simsont ajánlom neked, vagy ha nem félsz a rendőröktől egy papírtalan mz 125-150-est, meg persze ott vannak az olcsó régebbi endurok mint pl yamaha dt 50, honra crm50, aprilia rx 50 meg még sok olasz is...


Én is falura veszek majd most robogót, de ink falvak közti járkálásra, de 125-től nagyobbat mindenképp:)



Keewayt ne!

2010. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!