Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Plázákban egyben az autót is...

Plázákban egyben az autót is nézi a kamera, ami kiadja a parkolócédulát vagy csak a rendszámot?

Figyelt kérdés
Más rendszámmal ki lehet vinni az autót???
2019. aug. 30. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Rendszámfelismerő a rendszer, vagyis azt figyeli, más rendszámmal nem tudod kivinni.
2019. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi!
2019. aug. 30. 18:58
 3/21 anonim ***** válasza:
Persze, de legyél rafinált, ha valakinek van érvényes parkoló jegye a másik rendszámra, akkor lehet, hogy ki tudja vele vinni.
2019. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt kell kifigyelni, aki akkor rakta le az autót és gyorsan leszedni a hátsót, majd kihajtani. Visszavisszük a rendszámot neki, nyugi.. levéllel.
2019. aug. 30. 19:13
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Szanalmas hulyek vagytok, egy lopott rendszamert (ha elkapnak vele) sokkal sulyosabb buntetest kaptok, mint a parkolasi dij lenne..
2019. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
3-as vagyok. Kérdező, Te ezt komolyan gondolod? Én azt hittem ellopták a kocsid, vagy hasonló és azért kérdezted. Ne hülyéskedj, legyen eszed ez nem játék, amit írsz az bűncselekmény!
2019. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Leírtam privátban sztorit... majdnem 1,5 hónap parkolási díjról van szó. Több, mint 300.000ft lenne vagy mennyi...
2019. aug. 30. 19:32
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Na haragudj kérdező, de jó nagy tapló vagy! Erre szerinted az a megoldás, hogy fizessen más?! Mert ugyan azzal a rendszámmal nem fog tudni kétszer kihajtani, hiába adod neki vissza.

Azt hiszem a következő időszakban nem fogok plázákban parkolni! Remélem lesz a parkolóban térfigyelő kamera, ami lebuktat!

2019. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, ismerősnek akarok segíteni. Ha van más opció, akkor várom. Ez az egy ötletem volt.
2019. aug. 30. 19:45
 10/21 anonim ***** válasza:
Leírtad privátban, igen, de ilyet akkor sem szabad csinálni. Gondolj már bele, tuti lebuknál és nem csak több százeres bírságot kapnál, hanem jó eséllyel még felfüggesztett szabadságvesztést is!
2019. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!