Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a simsonomnak?

Mi lehet a baja a simsonomnak?

Figyelt kérdés
Van egy simsonom nagyon jó állapotba van ,de vettünk bele egy új gyertyát Izolátort 260-asat és mikor kicseréltem elkezdtem beindítani és egyszer durrant egyet az indítás közben és azóta viszza raktam a régi gyertyát és úgy már elindult csak a kipufogónak teljesen más hangja lett,nem az a roszz hangja lett, hanem az a kicsit éles olyan mintha sporkipufógólenne rajta ,nem tudjátok hogy mibaja lehet????? Előre is köszi!
2010. júl. 13. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:

1!:Izolátor gyertyát nem veszünk mert szar!

2!:a durranás azért lehetett mert rosszkor adta le a szikrát(pár ezred másodperc is kva sokat számít...

3!:a hang pedig nézd meg nem jött e le egy picit a kipuf csonk a helyéről, vagy nem e jött szét picit bárhol...

2010. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!