Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki gsf 250 Bandit vélemény?

Tofi1 kérdése:

Suzuki gsf 250 Bandit vélemény?

Figyelt kérdés

Tudnátok véleményt illetve tapasztalatokat mondani a Suzuki gsf 250 Bandit és a Suzuki gsf 400 Banditról?

Van-e jó vagy rossz tapasztalotok?

Ajánljátok-e vagy sem?

És miért?



2019. aug. 26. 19:33
 1/2 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Japán belpiacosok.

Irgalmatlan fordulatszámon mennek, öregek.

Nehéz jót kifogni.

2019. aug. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
250es Banditom van. Szeretem-imádom, első motor, ha megy akkor nagyon megy, de többször fordul elő, hogy nem megy.😂 Nálam az egyik henger kihagyogat és alacsony fordulaton fullad. A szerelő elvileg ennyit tudott tenni, majd még viszem máshova is, hátha. Viszont valami brutális hangja van, élmény vezetni. Az igaz, hogy nagyon magas fordulaton pörög, 6 litert minimum megeszi, ha húzod neki van 10 is. :D Japán belpiac, a legtöbb helyen még nem is hallottak róla, szóval netről kell beszerezni mindent, de ez ma már szerintem annyira nem gáz. Nem tudok páratlanul beszélni róla, minden hibájával együtt imádom. Annyi, hogy szerintem egy kis elvetemültségre szükség van hozzá, meg valamennyi otthon szerelgetési hajlamra.
2019. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!