Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le kanyarnál vagy...

Miért áll le kanyarnál vagy megállásnál a 2004-es Ford Mondeo?

Figyelt kérdés
2004-es Ford Mondeo benzines, de be lett szereltetve gáz is. Inkább benzinnel járunk, de mostanában néha gázzal is. Kanyarnál vagy parkolásnál, mikor visszaváltunk alacsony sebességbe leáll az autó és akkumulátor és olaj jelző lámpa jeleket mutat. Utána nehezen, de beindul. Nemrég ez volt a baj, de ki lett cserélve az alapjárat érzékelő, motorolaj is lett beleöntve és olaj szűrő csere is volt. De mégis leáll megint az autó. Mi lehet a baj? Az, hogy gázzal járunk összefügghet? Bár eddig nem volt ezzel baj.. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 25. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig benzinnel indítsatok el autót, ha üzemmeleg akkor is! Én arra tippelek hogy nem kap elég anyagot a gázrészéről és ezért áll le. Én adagolóra tippelek. Én a helyedbe szakszervizbe ahol kimondott gázüzemű autókkal foglalkoznak átnézetném a teljes rendszert és kérnék egy teljes tisztítást mert lehet egy szennyeződés miatt is ilyen probléma.
2019. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapjárati léptetőmotort mondanék először.

Vagy lehet légtömegmérő. Volt fordunk, a miénk 2000-en tartotta az alapjáratot és senki sem tudta miért. Még szerencse, hogy tk-ra tört.

2019. aug. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2019. aug. 26. 04:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De legalább az alap műszaki dolgokkal lennél tisztába és akkor lehet kitudnád szűrni vagy leírni ahogy mi a hiba.

"kanyarnál".

Erre azt kellene válaszolni hogy biztos szédül az autó.

"motorolaj lett beleöntve".

Itt meg azt hogy sok lett benne az olaj és megfogja a motort.

Ezeknek semmi köze a leálláshoz.

Nézesd át szakműhelyben.

2019. aug. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!