Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak ez jó? (link)

Első autónak ez jó? (link)

Figyelt kérdés

1.8-as Golf, 1986-ból, ponyvatető.


[link]


2010. júl. 13. 16:38
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
És mondtam, hogy már mentem vele és semmi baja nem volt. Amit most árultak el, az az, hogy külföldi papíros, azért nincs rajta rendszám. Minden be lett rá fizetve, és ha még ennek költségeit is hozzáadnánk a 170-hez, akkoris egy k*rva olcsó autóm lenne magyar papírokkal. És ezt mind az eladó inztézi. Azt mondta, hogy teljesen készen 250 lenne. Szerintem az az ár is nagyon elfogadható, szóval köszönöm a tanácsokat, meg fogom venni az autót, és írok majd az első napról!
2010. júl. 13. 18:39
 22/30 anonim ***** válasza:
átvertek szimplán, külföldi papíros autót itthon forgalomba helyezni 500-700ezer forintig lehet. Úgy úsznád meg 250be ha érvényes papírjai lennének meg vizsgája meg magyar rendszáma. Ezt nagyon bebuktad..
2010. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
eredetiségvizsga rendben van? azért gyanús:S
2010. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
na holnap megveszem :)
2010. júl. 13. 20:28
 25/30 A kérdező kommentje:
származáslekérdezés,biztosítás,törzskönyv,rendszám, zöldkártya más nem hiszem, hogy kell és ez 250ben bőven benne van.
2010. júl. 13. 20:31
 26/30 anonim ***** válasza:

Ha külföldi papiros, akkor erre nem kell regadót fizetni?


[link]

ha ide bepötyögteted az autó adatait, akkor csak a regadóra ír ki 250-et

250-ből nem fogsz egy ilyen autót megkapni jó állapotban, tiszta papírokkal.

Amúgy zöldkártyát ne számolj, mert nincs, a biztosítást is számold ki a netrisken, mert nem csekély összeg lesz az sem.

2010. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nézd át ezt a találati listát, és csak feltűnik neked is az árkülönbség:

[link]

2010. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, és karmann ez is. Regadót sem én sem az eladó nem fog fizetni, ha meg nem lesz rendszámos, P-rendszámmal elfutkozok vele. Mindegy, köszi a válaszokat, holnap megveszem az autót.
2010. júl. 13. 22:48
 29/30 anonim ***** válasza:

Oké, tedd azt..

Tanácsot kértél, szinte mindenki leírta, komoly érvekkel alátámasztva, hogy itt valami sántít, és nem 170, sőt nem 250 lesz a kocsi, hanem jóval több.

De te érzed....

2010. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóhoz csatlakoznék, nem hallgatsz senkire, pedig egyértelmű, hogy így nem oké a kocsi, regadót meg kijelented, hogy márpedig nem fogsz fizetni, ezt majd mondd meg a rendőröknek is, biztos helyeselni fognak.

P rendszámról meg itt egy kis olvasnivaló: [link]

2010. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!