Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy 1.6os Fiat...

Mennyibe kerül egy 1.6os Fiat Bravo fenntartása?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan nem szeretik az olasz kocsikat, de most nem erre vagyok kíváncsi. Ugyanis nekem mindegy mennyire megbízható egy autó ha nem szerethető. A feeling az olasz autóknál van meg, húznak rendesen és ha néha ez az el is romlik bennük, nincs az a pénz amiért németet vennék. Ezt csak azért írtam, mert sokan győzködnétek a német autókról, hogy "én a helyedben... németet vennék.. opelt, bmw-t stb." egy- két hülye így is fog, de örülnék ha csak segítenétek.


A kérdésem az, hogy az éves költség nagyjából mennyi lehet?

Nem fővárosi vagyok és a '84 óta jogosítvánnyal rendelkező faterom nevére vesszük.

Hogy könnyebb legyen:

76 kw - 103 LE

1090 kg

mondjuk egy '98as


Köszönöm!


2010. júl. 12. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi tartozik bele a fenntartásba?


- Olajcsere,

- Mosás,

- Ablaktörlő lapát csere,

- Garázsbérlet,

- Műszakiztatni csak két évenként kell, de ezt nyugodtan bele kell számolni,


- Esetleg kalkulálsz évi egy gyorshajtással is?

2010. júl. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érthető a kérdésed, hiszen te magad is tudod , hogy olasz kocsinak sokszor van hibája, tehát nem tudhatod előre hogy mennyi lesz fenntartani. De ezt te magad megválaszoltad már : Ugyanis nekem mindegy mennyire megbízható egy autó ha nem szerethető. Akkor szereltesd. NEM LEHET ELŐRE TUDNI MI MEGY TÖNKRE
2010. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Húznak rendesen? Akkor a 218 lovas BMW-m nem tudom mit csinál...

Amúgy meg ha tudod, hogy elromlik akkor miről beszélünk? Lehet akár többmillió forint is egy évben.

2010. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hülye vagyok, de neked akartam jót.

A német autó még jobban húz mint az olasz, csak nem romlik el..

Ami olasz autó nekem kéne az egy ezeréves Alfa Spider, fakormánnyal, fekete bőrrel, cseresznyevörös kasztnival.

Abban van fíling. De a műanyagtengerben szerintem nincs.

2010. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezek közül egyik sem volt igazán hasznos. De azért köszi. A bmw sznob autó.. a német autók egyáltalán nem húznak.. csak mennek.. nekünk volt már német is olasz is, az olasz sportosan húz a német kényelmesen megy.


Egy fiat bravot nem egy 218 lovas bmw-wel kell összehasonlítani, naiv aki két különböző kategóriát hasonlítgat. Legyen mondjuk egy maserati GT amivel próbálkozhatsz.. na melyik a jobb?? Ugye, ugye..


Egyébként egy fiat coupe hengerfejével a HGT bravot nem veri a bmw-d. Ugye a bmw 218 lovas, amíg a fiat HGT 220 lesz. Melyik a könnyebb auto? Csak nem a bravo? Egy összehasonlításra nem méltó kocsi is elveri a bmwdet ha egy kicsit is megvan csinálva. De akkor mire jó a bmw amit még csak tuningolni sem lehet, mivel német és a computer azonnal letilt, kivág ha hozzányúlsz és az autó használhatatlan lesz.


Választ egyik intelligens német autó szerető sem tudott adni. Talán pont ezért nem akarok olyan kocsit.. én is sötété válnék és beszűkülten gondolkodnék. Túl elfogultak vagytok. A kérdés pedig nem ez volt.


A biztosítás érdekelt, az éves járulékok, adók.. ha baja van a kocsinak, majd én megcsinálom, az nem kerül sokba, az alkatrészek sem drágák és én szívesen szerelgetem.

2010. júl. 13. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!