Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW F30 vagy F31 tényleg hangos?

BMW F30 vagy F31 tényleg hangos?

Figyelt kérdés

Vásárolni szeretnék F31-es BMW-t, 2013-as évjárat, 320d xDrive. A teszteket olvasva panaszkodnak a 'tesztelők', hogy a motor nem jár elég kultúráltan, illetve 80km/h felett már nagyon beszűrődik zaj, belül zavaróan hangos lesz.

Igazak ezek az állítások? Sokat pályázom, és elég zavaró lenne, ha nem lehetne normálisan telefonálni vagy beszélgetni az autóban.


A VW csoport autóit már unom, au utolsó 3 autóm Skoda és VW voltak, most pedig egy 2009-es A4-esem van. De már mikor beszállok, majd elalszom, annyira untat a sablonosság, a megszokott formák.


Első autóm annó BMW volt, visszaülnék szivesen a típusba, imádtam, de ez eltántorít!

Tudom, ki kell próbálni, de érdekelnek mások tapasztalatai!


Köszönöm!



2019. aug. 10. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy a 3-as bmw ugyanúgy a bmw középkategóriás autója.

alsó-középkategóriába sorolja.

A brand miatt az ára felső-középkategóriát sugall, de nem.

Emellé párosul minden mai hülyeség.

- Dízelnél legyen minden könnyű, de robosztus anyagból.

- Dízelnél a károsanyag kibocsátás és megkötött kéz.

Ez pont ezt hozza össze.


A gobler au. szerint élhető, de nem azért az árért amit megkérnek érte.


5-6 millió magasságában olyan audik vannak, hogy megszólalnak, ha a német hármast keresed.

Igaz, nekem a német hármasból csak mercedesem van tartósan.


4-5 millió magasságában CQ7-es E osztályokat kapni.


BMW-ből az utolsó amit próbáltam, és máig vennék, az az E60-asból az 530 vagy 540i. Az még tényleg luxus-sportcsónak volt anyaghasználattal.


Manapság 5 méter körül mit? Gyönyörű volvok vannak.

2019. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vezettem F30-at, az egészről az volt a benyomásom, hogy semmivel nem minőségibb, mint egy azonos korú, felszereltségű Mondeo
2019. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RaverLatabár válasza:
100%
F31 318d xDrive om van 2015 ös , ez az állitàs egy akkora baromsàg hogy hihetetlen...aki azt mondja hogy hangos az mèg nem ült ilyen autóban. Vedd meg nyugodtan, nem fogod megbánni ès ne foglalkozz az ilyen baromsàgokkal amit az idiòták terjesztenek.A motorja nagyon patent, szigetelès is premium.
2019. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Meglátom, úgy érzem, bele kell ülni és ki kell próbálni, azután egyszerűbb lesz a döntés.


Ami még kérdés, hogy egy ilyen korú használt, 200e km-t futott modellnél, kell-e számítani valami nagyobb javítási költségre, esetleg valamilyen költségesebb alkatrész, kopóalkatrész cserére?

2019. aug. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!