Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus C-max vásárlás?

Ford Focus C-max vásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerettem volna egy úgy mond csajozós verdát, családom még nincs, viszont az idős szüleim nagyon betegek és mivel én hordom őket minden héten orvoshoz úgy döntöttem inkább egy tágas, magas ülésmagassággal rendelkező C-max lesz. Holnap megyünk megnézni egy 2006ban gyártott 1.8 benzinest. Kérlek segítsetek mire figyeljek oda ennél a típusnál!?



2019. aug. 8. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy kaptam kölcsön egy festék vastagságmérőt. Olajfogyasztás attól nagyon tartok...
2019. aug. 8. 20:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg népitéleten, hogy mik a gyengeségei. olvass.


Túl tiszta olaj, esetleg olajbetöltőnél lévő olajnyom ami árulkodhat róla, hogy eszi az olajat, hűtővízet én mindig meg szoktam szagolni, hátha rendellenes szaga van, vagy az olaj betöltő sapkát. Klíma működjön, mert ha kell és nem vagy rá allergiás akkor nagyon zsebbenyúlós a dolog...

2019. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen használt kocsinál ne adj isten egy motor csere filléres dolog. Viszont ha rohad a kasztni, akkor abba milliókat is beleönthetsz sose lesz vége.

Persze a motorcsere se jó játék, de a rohadás nagyobb gond. Ford meg nagyon szeret rohadni.

2019. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltunk ma vagy 12 kereskedésbe. Elszomorító a felhozatal! A kiszemelt autónak törött volt az eleje na meg az egész jobb oldala. Össze lett gányolva.
2019. aug. 9. 12:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!