Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Transitról mi a véleménye...

Ford Transitról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ez a változat: [link]


Fontos, hogy megbízható legyen, mert hosszú utakra kell


2010. júl. 12. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
olcsó megbízható strapa autó.az egyik amiből a legtöbbet veszik.
2010. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy hátul hajt?
2010. júl. 12. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
nemtom, de ez kicsit sokat ment... 240E KM?? szerintem felejtsd el.. keress másikat, ami nem ment ennyit
2010. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az bizony már sokat ment, ha nem csak példának mutattad , keress másikat.
2010. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdezőnek: meg kell venni. gyönyörű állapotban van. szerintem hátul hajt, de meg kell kérdezni az eladót :)

csak az üléshuzatot dobd ki és égesd el, mert hányingerkelő.


második válaszolónak: te hol élsz? azért mert a családi szuzukitokban 30 000 kilóméter van, nem kell okoskodni. egy munkához, ingázáshoz használt személyautóban is összegyűlhet 3-4 év alatt ennyi kilóméter, egy teherautóban a 8-900 000 kilóméteres furásteljesítmény is nagyjából mindennaposnak számít. 13 év alatt 240 000 kilóméter nekem még gyanus is hogy vagy nagyon vissza van tekerve, vagy nem használták sokat a kocsit.


amúgy motorjáról: nem tudom fejből, és lusta vagyok utána nézni, bár 2 perc google lenne, de ha ez a szívó dízel, ami amúgy 2,5 literből 76 lóerőnél sanszos, hogy nem turbós, akkor ez örök darab lesz. megölhetetlen.

2010. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na végre egy tökjó válasz :)

Nem most veszek, csak álmodozok :D

Lakóautónak akarom átalakítani :D

Amúgy szerintem hátul hajt, az üléshuzat meg tényleg kuka :DD


240 ezer kilométer tényleg nem sok, a mostani kocsimban is majdnem annyi van, és mégis hibátlanul megy

2010. júl. 12. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!