Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yaris vagy VW Polo? Nő vagyok...

Yaris vagy VW Polo? Nő vagyok és van egy kisbabám. Melyiket vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
yarist
2010. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Yaris, sokkal megbízhatóbb.

VW-t nem nagyon ajánlom

2010. júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Yarisban jobban eltudok képzelni egy nőt, mint poloban.
2010. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg polot vegyél
2010. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

évjárattól függ. jobb lenne, ha kicsit normálisabban tennék fel a kérdést a kedves kérdezők.


ha használt autóban gondolkodsz, akkor yaris. mindegy, hogy melyik modell, az biztosan jobb, megbízhatóbb, mint a vele egykorú Polo.


Kivéve, ha új autót tervezel, mert a legújabb Polo a legjobb kiskocsi most a piacon.

2010. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok hogy a Polonak nagyobb a csomagtartója.

Nekem amúgy a yaris teszik, csak azok a kib@szott nagy gombok vagy tekerők a műszerfalon csúnyák.

2010. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Yaris sokkal jobb a Polónál, főleg ha használtat veszel.

A Polók voltak a legsilányabb/legszarabb Foswágenek :D

Új esetén már megfontolandó, de én akkor is a Yarist venném

2010. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét éves Polom van, soha semmi gond nem volt vele, csak olajcserére járok vele szervízbe. Én is gondolkoztam a Yarison és több hasonló kategóriájú autón, és arra jutottam, hogy hosszú távon a Polo tartja a legjobban az árát, azt a legkönnyebb eladni, illetve az alkatrészek is ahhoz a legolcsóbbak (kereskedő és szerelő ismerősök elmondása és egy kis netes böngészés után). Megbízhatatlan darabot meg bármelyik típusból ki lehet fogni sajnos, főleg, ha használtról van szó. De egyik autóval se jársz rosszul szerintem, inkább azt vedd, amelyik felszereltsége, ára jobban megfelel számodra.
2010. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Yaris, én azon tanultam vezetni és nagyon megszerettem. Ha lenne pénzem, vennék egyet. :)
2010. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem Yarissal jobban jársz. Kis fogyasztás, olcsó alkatrészek, jól fut. Ja és Toyota.
2010. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!