Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap elutazom a messzebb,250...

Holnap elutazom a messzebb,250 km-re lévő rokonaimhoz. 2 hónapja van jogsim, és itthon már mondhatni rutinosan vezetek, merem nyomni neki. De el mernétek indulni idegen városba is a helyemben? Hehelyemben?

Figyelt kérdés
Ha a szívemre hallgatók, autóval mennek. Ha az estére, vonattal... Nem tudok dönteni.
2019. júl. 25. 20:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Estére=eszemre
2019. júl. 25. 20:01
 2/12 anonim ***** válasza:
Múltkor nem voltál Egerben?
2019. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vonattal mentem. Kocsival 90 km-Ig merészkedtem el :)
2019. júl. 25. 20:05
 4/12 anonim ***** válasza:
250 km az semmi, majd amikor azon gondolkozol, hogy 1000km-re elmenj-e egyseggel, azt meg tudom érteni. Ekkora távra simán menj el, ha fáradt vagy, akkor megálsz és kész.
2019. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Első autóm megvétele után rögtön 228km-re ingáztam. Abszolút nem volt megterhelő, sőt egy felüdülés volt a korábbi buszozáshoz, vonatozáshoz képest.

Elméletileg tudsz vezetni, ismered a Kreszt, akkor más városban mi lehet a gond?

H Astrát vettél végül, vagy más autód lett?

2019. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

H Astrat. Nagyon szeretem, meg is szoktam.

Nem a vezetés tol félek, hanem az IDEGEN től. Sohasem voltam még arra.

2019. júl. 25. 20:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Holnap én is olyan helyre megyek, ahol életemben nem voltam, ráadásul olyan autóval amivel mentem max 3-4 km-ert, de nem fosok tőle.
2019. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én meg szoktam nézni a gugli térképen az útvonalat, ha idegen helyre megyek. különösképpen azokat a kereszteződéseket, ahol kanyarodnom kell valamerre.

és gps-t is használok, mert azzal könnyebb odatalálni.

2019. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legkönnyebb : az autópályát kerüld, a GPS-en állítsd be.

Ha nincs rutinod, akár be is zavarhat 1-1 részen.

250 km-t legfeljebb 4 óra alatt levezetsz.

Ha van társaság akkor a beszélgetések megkönnyítik és repül az idő.

Kétszer megállsz, bemész egy tescoba üdítőért és megiszod ülve.

Ennyi, amikor 400km fölé megyek akkor ipad-en fél képernyő navi, a másik fele meg horgászműsor vagy valami beszélgetős és azt hallgatom a témával.

2019. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

LEginkább az idegen városban azért félek, mert mi van, ha rossz helyen kanyarodok, nem adom meg az elsőbbséget, mert nem veszek észre egy táblát...stb.

Ti hogyan éltétek meg, amikor először vezettetek a lakóheleteken kívül, nagyvárosban?

2019. júl. 28. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!