Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/hölgyek, nektek ismerke...

Lányok/hölgyek, nektek ismerkedés, párkeresés során mennyire fontos, hogy elsőre megtaláljátok az igazit? Szempont ez még manapság?

Figyelt kérdés
jan. 26. 23:23
 1/10 anonim válasza:

A többség egy életen át nem találja meg a "Nagy Ő"-t, akkor hogyan támaszthatna valaki olyan elvárást, hogy elsőre találja meg, amint ismerkedni kezd? Ez nem csak "manapság" irracionális, hanem mindenkor az.


A kérdés zavaros, és logikátlan.


Mit akarsz tudni, végül is?

jan. 27. 00:04
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy az első párkapcsolatnál megmaradni.
jan. 27. 00:07
 3/10 anonim válasza:
Aki elsőre megtalálja az vagy nagyon szerencsés vagy nagyon peches. Attól függ, honnan nézzük.
jan. 27. 00:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem szerencsés 😉
jan. 27. 00:16
 5/10 anonim válasza:
Most már nem bánnám :)
jan. 27. 09:30
 6/10 anonim válasza:

Nincs olyan készen, hogy nagy Ő.


Aki ezt várja, az még sokáig magányos lesz..


Olyan van, hogy talizol valakivel, aki szimpi és akiben megvannak azok a legfontosabb tulajdonságok, amiket egy emberben keresel és akkor a negatív tulajdonságai eltörpülnek, mert tudod tolerálni és boldog leszel azzal az emberrel.


De tökéletes nincs. Te teszed majd azzá, és együtt összecsiszolódtok.


Aki erre a munkára nem képes, az várhatja a nagy Őt ítélet napig.


Viszont egy ismerkedéshez sem úgy kell hozzáállni, hogy akkor most elsőre összejön, mert akkor rágörcsölésből csalódás lesz..

jan. 27. 10:47
 7/10 anonim válasza:

Én azt látom, hogy szorongásból vagy épp "lesz_rom" hozzáállásból mennek bele az emberek mindenféle kapcsolatba. Ebből gyereket világra hozni pedig kész felelőtlenség, mert ronccsá tudják tenni lelkileg gyermekkortól kezdve. Ezen mentem át fiúként, így számomra nagyon fontos, hogy olyan lánnyal legyek majd együtt, aki komolyat akar és nem csak egy felszínes valamit. Eddigi tapasztalataim szerint ritka, mint a fehér holló az ilyesmi hozzáállású nő manapság.

27F

febr. 2. 10:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen... Abszolút osztom a vélemenyedet. Én is régota keresem az igazit... Két kezemet összetenném egy rendes csajsziért. De eddig valahogy mindig pofáraesés lett a vége.
febr. 2. 21:20
 9/10 anonim válasza:
Kérdező, amúgy te hány éves vagy?
febr. 4. 11:13
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért kérdezed?😉
febr. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!