Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lennél egy 48 éves, egyedül...

Lennél egy 48 éves, egyedül álló pasi felesége?

Figyelt kérdés

Róllam azt kell tudni, hogy 48 éves vagyok. Anyukámmal élek,szegény családból származom, nem könnyü ki törni ebből.

Még nem volt hoszabb kapcsolatom sajnos, de nagyon szeretnék már egy komoly barát nőt. Volt egy hölgy, de anyukám nem kedvelte, és így el maradt.

Nem vagyok gazdag, jelenleg nincs munkám. Autóm az nincs, de jövőre szeretnék jogsit csinálni.

170 centi vagyok, es kicsit pocakos. Ha ez zavar valakit, le fogyok majd.

Ojan not keresek aki csinos, vékony és ne legyél tul öreg. Max 20-35 évesig keresek.

Jelige: Próbáljuk meg eggyütt.



tegnapelőtt 07:29
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Nem.


A kérdező jól megtestesíti a mai átlag pasit: nem adonisz, nincs pénze, nincs kocsija, anyuci dönt helyette és még válogat is, meg feltételeket szab.


A kérdező kb. örüljön, ha egy nő egyáltalán szóba áll vele, de nem fog.


Nemhogy még legyen fiatal meg csinos, meg megfeleljen a mamának is.


Mire? Minek? Miért?!


Fel kellene már ébredned!! Pláne így közel az 50-hez...

tegnapelőtt 13:40
 12/22 anonim válasza:

Első körben legalább a helyesíráson kellene csiszolni...


Általános be van már fejezve?


Mi a szakmád?


Mit tudsz nyújtani?


Legközelebb ezeket is írd ki.

tegnapelőtt 13:42
 13/22 A kérdező kommentje:
Nincs szakmám, nem fejeztem be az iskolát. Az áltálanost befejeztem.
tegnapelőtt 13:56
 14/22 A kérdező kommentje:

Hűsséges leszek, vigyázok majd rá, ezt tudom nyújtani

szeretem a cicákat


Anyu nem dönt hejettem azt csinálok amit akarok

tegnapelőtt 14:01
 15/22 anonim válasza:
#13 Hát haver.. Nemsok jót tudok mondani. Egy érettségit legalább csinálj meg. Kitudja ha mész mondjuk esti képzésre lehet vannak hasonló élethelyzetben lévő olyanok mint te csak nőben és egymàsra talàltok
tegnapelőtt 14:02
 16/22 anonim válasza:
Az, hogy egyedül feláll neked, nem akkora dolog, hogy hozzád menjen bárki is.
tegnapelőtt 15:51
 17/22 anonim válasza:

Tanulj meg helyesen írni, ez alap.

Nevetséges, hogy sokkal fiatalabb korosztályból keresel párt.

Gyakorolj némi önkritikát!

tegnapelőtt 16:55
 18/22 anonim válasza:
Eddig hányan irtak neked kérdező? Csak kiváncsiságból.
tegnapelőtt 20:04
 19/22 anonim válasza:
Valoszinuleg kamu!
tegnapelőtt 20:26
 20/22 he84 válasza:

Hát nem tudom kérdező, ez így nem túl vonzó, már bocsi. Ahogy itt mások is írták, a helyesírásod nem jó, javítanod kéne rajta. Nézz utána a helyes j-s és ly-os szavaknak, ne keverd őket. és a "barátnőt" egyben van írva, nem külön. Ráadásul baromi válogatós is vagy. És ha évek múlva bármi miatt meghízik a leendő barátnőd (ha lesz), akkor talán ráparancsolsz, vagy elhagyod? Ha igen, az szánalmas és durva lenne, felszínes is vagy sajnos. A belső hosszútávon sokkal fontosabb, de néha rövidtávon is. És hát ez, amit írtál még,...:

"Volt egy hölgy, de anyukám nem kedvelte, és így el maradt."

Na meg "elmaradt" is egyben írva. Ám ezen belül nagyobb gond, hogy anyukádnak nem volt szimpi, ezért dobtad az adott nőt anyukád miatt. Talán anyukád barátnője lesz, neki kell, hogy megfeleljen majd, vagy mi? Hát nem. Nem vagy te olyan, akire számítani lehet és aki megvédi a barátnőjét. Aki ezeket valóban megteszi, az nem engedi, hogy az anyja, vagy bárki más döntsön helyette. Így az állítólagos vigyázol majd rá is bukta, nem így van. Változtass ezeken, akkor sokkal inkább lesz esélyed, így nem sok. Mindezt nőként írtam neked.

tegnapelőtt 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!